Legendární Paul Simon vystoupí v říjnu v Praze

Skladatel, písničkář, multiinstrumentalista a zpěvák Paul Simon na podzim tohoto roku vyrazí na evropské podzimní turné ke své nové desce Stranger to Stranger, které odstartuje 17. října v Praze ve vysočanské O2 Aréně.

Paul Simon Paul Simon Zdroj: www.theartdesk.com

 Návštěvníci koncertu se mohou těšit na dvouhodinový koncert, během kterého zazní nesmrtelné hity z období spolupráce s Artem Garfunkelem i jeho sólové kariéry včetně jeho posledního třináctého alba Stranger to Stranger, které vyšlo v pátek 3. června. Novinku Stranger To Stranger produkoval sám čtyřiasedmdesátiletý muzikant a také Roy Hee. Z jedenáctky písní na základní edici zaujala úlohu pilotního singlu skladba Wristband. Album bude koktejlem elektronických rytmů, afrických dechových nástrojů, žesťů a gospelu včetně prvků world music, se kterou experimentuje již delší dobu.

 

 

V tuto chvíli má za sebou Paul Simon veleúspěšné turné ve Spojených státech. Evropské turné odstartuje právě koncertem v české metropoli a následně Simon navštíví Německo, Švédsko, Norsko, Dánsko, Nizozemsko, Belgii, Francii, Švýcarsko, Španělsko, Anglii a turné zakončí 21. listopadu v Irsku.

Jak si jistě všichni fanoušci dobře vzpomínají, tak Paul Simon měl v ČR vystoupit již minulý rok společně na jednom pódiu se Stingem. Bohužel ze zdravotních důvodů byl koncert zrušen a vracelo se vstupné.

Vstupenky budou ke koupi v síti Ticketportal, a to v cenových relacích 1 790 až 2 390 Kč. Oficiální předprodej začal 2. června v 9:00 hodin ráno.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář