Je libo Keksíček před Vánoci?

Nebojte, nenabízíme vám cukroví, toho určitě budete mít o vánocích až až. Jedná se o ryze kulturní cukrátko. Skupina Keks uskuteční  vánoční koncerty hned v několika městech - Praze, Táboře, Benešově, Příbrami a  Českých Budějovicích 

keks keks Zdroj: www.jvagency.cz

Ke svým koncertům si Keks pozvali známou německou kapelu Bell Book and Candle. Tato parta působí na hudební scéně již mnoho let a jejich zkušenosti zaručují velký zážitek. Snad ještě více než jméno skupiny budou znát hudební fanoušci jejich hit z roku 1997 Rescue me, který pro skupinu znamenal světový úspěch. Bell Book and Candle zavítají do České republiky vůbec poprvé.

Keks založil již roku 1982 Petr Dudík a Štěpán Kojan (oba jsou v kapele dodnes). Obdobím reálného socialismu s odřenýma ušima prošli a dokonce získali vítězství na Festivalu politické písně Sokolov 1983 s písní Libanon, což pravděpodobně kapelu zachránilo před soudružským zákazem. Roku 1995 se dostali do televizní hitparády,  natočili pro Óčko videoklip a roku 2008 natočili další klip "Pošťák". Klipy ale nejsou jejich hlavní náplní, především jezdí a koncertují po celé republice.

Během anoncovaných koncertů budete mít možnost si plně užít vánoční atmosféru při skvělé hudbě. Dramaturgie jednotlivých představení bude díky různým klubům vždy mírně odlišná, ale dobrá muzika a vánoční atmosféra budou jejich společným jmenovatelem.

Předprodej vstupenek je v síti TicketPro. Více informací naleznete na www.jvagency.cz.

Sledujte rock na Facebooku:
 

 

Plán koncertů :

13.12.2013 - České Budějovice, KD Vltava

19.12.2013 - Praha, Futurum

20.12.2013 - Tábor, Hotel Palcát

21.12.2014 - Benešov, KC Karlov

25.12.2013 - Příbram, Kulturní dům 

Další informace

  • Název akce: Vánoční Keks
  • Datum: čtvrtek, 19 prosinec 2013
  • Místo: FuturumPraha
  • Cena: 220 - 350 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>