Lordi České republice předvedou, kdo je tady pánem

Finové Lordi, jejichž hudba bývá řazena obvykle mezi hard rock či heavy metal, zavítají opět do České republiky. V novém roce jsou u nás zatím naplánovaná dvě vystoupení kapely, a to ve dnech 27. a 28. února 2015. První z nich proběhne ve Zlíně v Masters of Rock Café, druhé v pražském Meet Factory.

Lordi v únoru přivezou novou desku i masky Lordi v únoru přivezou novou desku i masky Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Lordi

Aktuální turné navazuje na desku Scare Force One a nemine ani jednu ze zemí, jež s Českou republikou hraničí. Zatím poslední album Lordi vydali na podzim loňského roku a koncertní šňůru k němu zahajují v lednu performancí na své domácí půdě.

Skupina má na území našeho státu pevné fanouškovské zázemí. Během své dvaadvacet let trvající existence českému publiku zahrála nesčetněkrát. Vůbec poprvé tomu bylo v roce 2008 na Benátské noci, jejich poslední tuzemské vystoupení se datuje na 6. září 2014 během Havířovských slavností.

V roce 2015 ale Lordi vystoupí ve zbrusunovém - vyjma nedávno nahraných skladeb totiž předvedou i své originální masky, které se s každou nově vydanou deskou mění. Rozhodně se tedy máme na co těšit, bez ohledu na velkou četnost návštěv kapely u nás.

Vstupenky je možné zakoupit v rámci klasických předprodejů a nebo online na oficální stránce Masters of Rock. Startovací cena lístků je 590 korun.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář