Luno pomůže v Brně pokřtít novou desku kapely Professor Leopard

V pátek 24. února bude na brněnské Melodce křtít novou desku kapela Professor Leopard. Již potřetí se v tomto klubu představí také kapela Luno, která je momentálně na turné při příležitosti vydání EP Litato.

Luno Luno facebook.com/lunomusic

"Professor Leopard, parta špinavejch hitmejkrů je zpátky a tentokrát s pořádnou dávkou čínské konverzace. V létě roku 2011 nahrál soubor Professor Leopard písničky pro svoji první krátkohrající desku. Nese název Bury Me With Mr. Werner a tohle je ta očekávaná příležitost, kdy si o tom všem můžeme v klidu popovídat. Zvládli jsme přelstít fagany z Babic a chceme to pořádně oslavit. S váma! Po dlouhým natáčení a míchání s Františkem Sobotkou je to docela přirozený. Chystáme skvělej čoch – kytary, chlebíčky, šáňo, didžina," jak zní z úst kapely.

Jako host zahraje a zazpívá LUNO, noirově-dream popová smečka z Prahy, v čele s vlčicí Emou Brabcovou (ex Khoiba - support například The Cure, I am X). Atmosféra seversky hřejivá se mísí s berlínsky rozjívenou a londýnsky slunečnou. Výraz dalekosáhle přesahující nejen myšlenkové bariéry České republiky. Kromě Emy uvidíte taky zbytek superkapely ve složení: Šmity (ex The Prostitutes), Jan Janečka (ex Southpaw) a Martyn Starý (ex Fake Tapes, Holden Caulfield).


Večírkem provede Mr. Werner.

Professor Leopard (křest CD), Luno

24. 02. 2012 | 19:30

CENA: 90 Kč / 150 Kč s CD

K prodeji na akci:

EP – speciální cena křestu: 150 Kč

TRIKO PL – speciální cena křestu: 150 Kč

Napsal(a):

Zanechat komentář