Måns Zelmerlöw se chystá do Prahy

Talentovaný vítěz letošní Eurovision Song Contest nedávno oznámil své turné po Evropě, dočkáme se ho i v pražském Lucerna Music Baru a to 11. října 2015. Måns bude na turné představovat již šesté studiové album, které kromě dalších 11 písní, obsahuje také jeho vítěznou píseň Heroes.

Måns Zelmerlöw Måns Zelmerlöw Zdroj: blog.qx.se

 

Sympatický Švéd na sebe upozornil již v roce 2005, kdy se zúčastnil druhé řady švédské verze SuperStar a obsadil zde páté místo. O rok později vyhrál taneční soutěž Let´s Dance, poté hrál v muzikálu Pomáda a dostal nahrávací smlouvu pro svoje debutové album. Jeho první singl Carra Mia ho dostal na první příčky hitparád a taktéž do finále národního kola Eurovize Melodifestivalen 2007. Tato píseň je doteď jedna z jeho nejpopulárnějších. První album Stand By For se umístilo na vrcholu žebříčku a bylo oceněno platinou.

Čtěte také: Praha poprvé spatří hvězdu jménem Nneka

Následně se zpěvák se vrátil na divadelní prkna do dalšího muzikálu, zkoušel moderování a vystupoval na festivalech, taktéž nahrával svou druhou desku. V roce 2009 se opět dostal do finále Melodifestivalen, tentokrát s písní Hope & Glory, skončil však na čtvrtém místě. Jeho druhé album MZW mělo velký úspěch, dokonce získalo zlatou desku.

 

 

Måns se zúčastnil Melodifestivalen ještě dvakrát, jednou jako moderátor a podruhé jako skladatel soutěžní písně Hello Goodbye. Nahrál další desky, vydal charitativní song a taktéž se podílel na produkci muzikálu. Letos reprezentoval svoji zemi na Eurovision s písní Heroes, která mu přinesla první místo a taktéž krásných 365 bodů, což je třetí nejvyšší skóre v historii této soutěže.

Určitě si nenechte ujít tohoto švédského hrdinu a přijďte si poslechnout jeho nové album Perfectly Damaged naživo 11. října do Lucerna Music Baru. Vstupenky můžete koupit v předprodejní síti Ticketpro za 799 Kč.

Další informace

  • Název akce: Måns Zelmerlöw
  • Datum: neděle, 11 říjen 2015
  • Místo: Lucerna Music Bar
  • Cena: 799 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář