Metal All Stars nabídne Wyldea, Belladonu nebo LaBrieho

Jeden večer, jedno pódium, nejzářivější hvězdy metalového nebe. Takový má být projekt Metal All Stars (Beatfest 2014), v rámci něhož se 6. prosince v pražském Fóru Karlín objeví třeba Zakk Wylde, Joey Belladonna či James LaBrie. 
Zakk Wylde se společně s dalšími metalovými hvězdami objeví v prosinci v Praze Zakk Wylde se společně s dalšími metalovými hvězdami objeví v prosinci v Praze Zdroj: Facebookový profil Zakka Wyldea
 
V minulém roce měli čeští metaloví fanoušci možnost užít si návštěvy mnoha interpretů, kteří do Čech zamířili společně s projektem Metal Christmas Symphony. Před natěšenými posluchači tehdy na prknech pražské Incheba Arény stanuli zpěváci ze skupin jako Hammerfall, Nightwish, Accept, Testament či Anthrax a o jejich společném vystoupení se mluvilo ještě dlouho. 
 
A ani v letošním roce nebudeme o návštěvu věhlasných jmen ochuzeni. Pořadatelům se tentokrát do Prahy podařilo pod hlavičkou Metal All Stars (Beatefest 2014) nalákat třeba zpěváka a kytaristu americké skupiny Black Label Society Zakka Wyldea, zpěváka legendární progressive metalové kapely Dream Theater Jamese LaBrie, vokalistu Joyeho Belladonnu, jehož hlas nalezneme na pěti studiových albech skupiny Anthrax, či frontmana jedné z prvních anglických black metalových skupin Venom, zpěváka, který si říká Cronos
 
.
 
Ještě předtím, než uskupení muzikantů, vokalistů a frontmanů vtrhne na pódium pražského Fóra Karlín, rozehřeje příchozí diváky dvojice předskakujících kalifornských skupin. První z nich – skupina Cage – se na heavy metalové scéně pohybuje již více než dvě desetiletí a rozhodně nepatří k zelenáčům. Na rozdíl od evropských pódií má pětice hudebníků větší fanouškovskou základnu spíše za oceánem, to však neznamená, že Evropanům nemá co nabídnout. Ono - skupiny jako Iron Maiden či Judas Priest by s sebou přeci na koncertní šňůru nevzaly jen tak někoho. 
 
Druhý předskokan, kapela Superfix, se sice nemůže pyšnit desítkami let existence, zaujme však divokou kombinací metalových prvků s hardrockovými riffy a taktéž angažovaností Kalena Chase, který dva roky čerpal zkušenosti v osidlech skupiny KornPokud vás tedy na Mikuláše neodnese čert nebo 6. prosince nepotká taková kocovina, že by se dala krájet, dorazte do Prahy. Tolik metalových hvězd pohromadě zase nějaký čas neuvidíte.  Vstupenky jsou nyní k dostání v klasických předprodejích za cenu od 690 korun. Pokud se však s těmito hvězdami chcete setkat tváří v tvář, připravte si 1500 korun. 

Další informace

Zanechat komentář