Michal Prokop chystá svůj tradiční Vánoční koncert

Posledních několik ročníků svých vánočních koncertů Michal Prokop situoval do pražského Fora Karlín, ne jinak tomu bude i letos. Zbývá ještě posledních pár vstupenek.

Michal Prokop Michal Prokop Foto: Eva Makovská/musicweb.cz

Michal Prokop se svou doprovodnou kapelou Framus Five patří ke stálicím naší hudební scény již pěknou řadu let. Pravidelné vánoční koncerty se těší velké oblibě a jsou milým zastavením během všeobecného předvánočního shonu. Repertoár na těchto koncertech bývá poskládán jako mozaika z největších hitů Michala Prokopa a navíc doplněn o zajímavé hosty, se kterými si často zazpívá duet. Letos zpěvák pozval exkluzivní hosty Ivana Hlase Trio a členy skupiny Precedens Ivu Marešovou a Martina Němce.

 

 

Listopad trávil Michal Prokop nejen přípravami na Vánoční koncert, ale také občanskou činností. Jako jeden z aktérů sametové revoluce, jejíž třicáté výročí si letos připomínáme (zpěvák byl předsedou stávkového výboru muzikantů oblasti populární hudby), poskytl několika médiím rozsáhlé rozhovory. Prozradil také něco ze svých plánů do budoucna: „Připravuji materiál na novou desku. Zatím to ještě skoro nikdo neví, ale mám první čtyři demonahrávky nových písniček. Samozřejmě už vedle sebe nemám ani Pavla Šruta, ani Petra Skoumala, kmotřička Smrt ten můj skvělý tým za poslední léta dost vykosila, a tak jsem se snažil lovit jinde. Kdy to bude hotové nevím, jaké to bude taky nevím. Je mi třiasedmdesát. Ale cítím, že teď zrovna nějaký vítr v plachtách mám." řekl Michal Prokop.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Patříte-li k příznivcům hudby Michala Prokopa a kapely Framus Five složené ze špičkových muzikantů, jste srdečně zváni v sobotu 21. prosince do Fora Karlín. Vstupenky k sezení i stání jsou (zatím ještě) ke koupi v předprodejní síti Ticketportal.

Další informace

  • Název akce: Vánoční koncert Michala Prokopa
  • Datum: sobota, 21 prosinec 2019
  • Místo: Forum Karlín
  • Cena: od 650 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář