Z ulice do arén. Koncertní senzace Tash Sultana plánuje českou premiéru

Globální koncertní senzace nebo Ed Sheeran v ženském provedení. Taková přirovnání dostává od hudebních kritiků australská zpěvačka Tash Sultana. Multiinstrumentální umělkyně, která za poslední čtyři roky procestovala koncertně celý svět nebo v rekordním čase vyprodala legendární americký amfiteátr Red Rocks, dorazí poprvé do Prahy.

Tash Sultana Tash Sultana Zdroj: pořadatel koncertu

Australanka Tash Sultana má za sebou raketový start. V pouhých jednadvaceti letech si zvládla získat skvělou pověst buskingem na ulicích rodného Melbourne, a díky videím nahrávaným doma v obýváku pak svoji popularitu rozšířila po celém světě. „Například video Jungle nahrála nezávisle doma v obýváku a nyní má neuvěřitelných 59 milionů zhlédnutí," říká Lenka Muráriková z pořádající agentury. Do své první kytary se Tash zamilovala už ve svých třech letech a ve hře se od té doby dostala na téměř virtuozní úroveň.

 

 

 

Svým zpěvem, rytmickými schopnostmi a skvělou prací s looperem dokáže na pódiu doslova vyčarovat několikaminutové mistrovské kousky s jedinečnou melodickou linkou a kvalitními texty. Ostatně i tuto svoji „bezkapelovou" stránku zpěvačka pražskému publiku v Tipsport areně ukáže. „Kromě toho však do Prahy přivezu i celou kapelu," vzkazuje hudebnice. Tash Sultana má aktuálně na kontě debutové, dvojnásobně platinové EP Notion, z nějž už v evropských rádiích rotují singly Notion a Jungle. Nahrávka za pár měsíců stihla získat ocenění za více než 500 milionů streamů.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

V pražské Tipsport areně vystoupí s celou kapelou 5. září 2020. Vstupenky budou k dispozici od pátku 29. listopadu v síti Ticketmaster, Ticketportal a Goout.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář

?>