Na září se chystá velký kytarový mejdan

V pražském Divadle Archa v září Kytary.cz oslaví 15 let své působnosti na hudebním poli. Hudebními nástroji zásobují amatéry i profesionály a některé z největších kytarových mistrů přizvali i na tuto oslavu.

Adam Rafferty Adam Rafferty Zdroj: gtownmusic.de

 Myslím, že minimálně v České republice a na Slovensku není žádný fanoušek kytarového umění, který by neznal jména Radima Hladíka a Michala Pavlíčka.Ti budou jedněmi z hlavních tuzemských hostů. Dalšími pozvanými z řad českých hudebníků jsou Tomáš Hájíček a Jarda Gabriel z Krucipüsku, bratři Škarohlídové z Hentai Corporation a Honza Křížek, parťák Radima Hladíka z Blue Effectu. Těšit se můžeme na sepciálně upravené sety těchto kapel a ještě Michal Pavlíček Tria či slovenské Katarzie. Vznikne tak velice zajímavá a neopakovatelná fúze hudebníků hrajících různé žánry.

To však zdaleka nebude vše, co pro nás Kytary.cz v rámci oslavy chystají, můžeme se těšit na zahraniční hudebníky - Američana s harlemskými kořeny Adama Raffertyho a Austarlana Michaela Fixe. Oba patří mezi špičky akustické kytary a jsou častými hosty prestižních akcí po celém světě, které bývají vyprodané. Nyní máme možnost vidět je oba i v pražském Divadle Archa během jednoho večera.
Hrát se bude nejen na podiu ale i ve foyer divadla, kde talentovaní hráči na akustickou kytaru divákům předvedou jak umí své struny krotit oni.

Čtěte také: Rozhovor s Michalem Pavlíčkem

Z výčtu hostů na tento velký kytarový mejdan je patrné, že půjde o vskutku netradiční a jedinečné setkání kytarových velikánů. S nákupem své vstupenky proto neváhejte a do kalendáře zapište datum 18. září, kdy v 19 hodin vše vypukne.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář