Nickelback se vrací v plné síle a v září vystoupí v Praze

Kanadská rocková formace Nickelback ohlásila evropské turné pro rok 2016, jako náhradu za loni zrušené turné k albu No Fixed Address. Turné odstartuje v 2. září v Helsinkách a 18. září představí svou show v Praze v O2 Areně.

Nickelback Nickelback Zdroj: www.loudwire.com

 

Nickelback se vrací do Evropy s vysokooktanovou rockovou show a zpěvák Chad Kroeger dodává: "Evropo, připrav se, našim fanouškům přineseme jednu mocnou pekelnou párty". Původně plánované loňské tour bylo zrušeno ze zdravotních důvodů, se kterými se potýkal zpěvák Chad Kroeger. Jako předkapela vystoupí kanadská rocková partička Monster Truck, která minulý měsíc vydala své druhé album.

Nickelback vznikli v roce 1995. Svůj debut vydali o rok později pod názvem Curb, ale největší úspěch zaznamenali až s příchodem třetí desky Silver Side Up, která obsahovala singl How You Remind Me, jenž se okamžitě stal celosvětově úspěšným. V současné době má kapela na kontě osm studiových alb, které zakončuje letošní album No Fixed Address. Není tajemstvím, že jejich hudba vyvolává rozporuplné reakce. Kritici kapele hlavně vytýkají jejich styl vystupování, který údajně obsahuje spíše rocková klišé, jako například paroháče, strojené rockové pózy apod. Přesto tento model kapele ve složení zpěvák a kytarista Chad Kroeger, kytarista Ryan Peake, baskytarista Mike Kroeger a bubeník Daniel Adair funguje a i přes nepříznivé kritiky jsou Nickelback jednou z nejúspěšnějších hudebních kapel posledních dvaceti let. Celosvětově prodali přes 50 miliónů desek a jejich koncerty bývají beznadějně vyprodané.

Členové fanklubu se mohou těšit na exkluzivní dárky a budou mít jako první přístup ke vstupenkám, jejichž předprodej začíná již zítra v úterý 8. března 2016 v 10:00 hodin. Veřejný předprodej bude zahájen 11. března 2016 v 10:00 hodin v síti Ticketportal a ceny vstupenek se budou pohybovat v rozmezí 990 – 1790 Kč.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář