Open Air Festival 2012 přivítá Fatboy Slima a Amy McDonald

Organizátoři nejmladšího z velkých českých hudebních festivalů konečně oznámili hlavní hvězdy letošního ročníku Open Air Festivalu. Návštěvníci se mohou těšit na legendárního Fatboy Slima a talentovanou Amy McDonald.

Fatboy Slim Fatboy Slim Zdroj: Open Air Festival

Už potřetí se na letišti Panenský Týnec uskuteční Open Air Festival. Po Chemical Brothers na Open Air vystoupí další megastar elektronické taneční hudby, muzikant a producent Norman Cook alias Fatboy Slim. Bude se jednat o vůbec první festivalové vystoupení autora skladeb The Rockefeller Skank nebo Right Here, Right Now u nás.

„Snažíme se přivážet ze zahraničí interprety, na které dosud fanoušci čekali marně nebo kteří se u nás dlouho neobjevili. Vyslyšeli jsme četná přání fanoušků a oslovili Fatboye Slima. Je skvělé, že po Faithless a The Chemical Brothers se mohou fanoušci těšit na další velkolepou párty spolu s Gorillaz Sound System a Bloody Beetroots DJ Set,“ řekla Milena Palečková, dramaturgyně festivalu.

Již tradičně elektronickou složku Open Air Festivalu vyváží kytarová scéna, na které letos zazáří Amy McDonald. Skotská zpěvačka, která vystoupí v Čechách vůbec poprvé, na letošek oznámila vydání nové desky. Na to, jestli ji představí i českému publiku, si budeme muset počkat na sobotní část programu Open Air Festivalu, který proběhne v termínu 9. - 11. srpna na letišti Panenský Týnec.

Čtěte také: Open Air Festival odhalil další jméno. Na seznamu přibyli Bloody Beetroots

Kromě zahraničních hvězd vystoupí na Open Air Festivalu samozřejmě i zástupci české hudební scény. Návštěvníci se mohou již tradičně těšit na koncert kapely 100°C, uskupení Please The Trees vystoupí společně s dvacetičlenným sborem seniorek. Na Open Air Festivalu nebudou chybět ani Support Lesbiens, kteří tak odstartují turné k oslavě svých dvacátých narozenin.  

Další informace

  • Název akce: Open Air Festival
  • Datum: čtvrtek, 09 srpen 2012
  • Místo: Panský Týnec
  • Cena: od 880,-Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář