Open Air Festival odhalil další jméno. Na seznamu přibyli Bloody Beetroots

Open Air Festival prozradil další jméno, které obohatí jeho program. Svou party bude mít možnost předvést Bloody Beetroots DJ Set. Tato elektro-punková italská dvojice v černých maskách publiku předvede, co to znamená být v tanečním transu.

Bloody Beetroots Bloody Beetroots Zdroj: masksz.com

Open Air Festival vypukne na začátku srpna. Jeho jedinečná atmosféra opět nabídne nezapomenutelné spojení hudby, divadla a adrenalinových sportů. Návštěvníci se mohou již dnes těšit na Tomáše Kluse, Skyline, Nightwork, 100°C, Support Lesbiens nebo Wohnout. Divadlo bude zastupovat show Na stojáka! nebo literárně-hudební kabaret EKG Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše. Tento seznam doplní i Bloody Beetroots DJ Set.

Pod projektem Bloody Beetroots je podepsán italský producent a fotograf Sir Bob Cornelius Rifo. Přizval si ještě Tommyho Tea a společně dokázali během tří let z obyčejného jména udělat fenomén elektro-housové hudby. Počin Cornelius zahrnoval nejen hudební umění, ale byl propojen také s filmem a módou. Rifo se díky němu dostal do žebříčku Top 100 International iTunes Downloads. Kromě vlastní tvorby mají na svědomí také mnoho remixů, například pro The Chemical Brothers nebo Goose. Bloody Beetroots to není jen umění, je to životní filosofie.  

 

Když nemůžeme se současným systémem bojovat, musíme se z něj naučit čerpat při tvorbě něčeho nového, revolučního. Rifo

 

Na živá vystoupení s sebou duo vozí ještě bubeníka jménem Battle. Hudba Bloody Beetroots je nespoutaným mixem indie-punk-elektroniky. Jejich odvážné remixy působí na posluchače jako droga. Ti se potom odpoutají od všeho pozemského a nechávají se unášet do světa, v němž neexistují žádné mantinely. Bloody Beetroots za sebou vždy zanechají ten pravý zničující pocit silné hudby.

Další informace

  • Název akce: Ope Air Festival
  • Datum: čtvrtek, 09 srpen 2012
  • Místo: Panský Týnec
  • Cena: od 880,-Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář