Ostrava v plamenech 2015

Již nyní vybírají pořadatelé ta správná polínka, která v příštím roce zažehnou plameny druhého ročníku festivalu, který se bude opět konat první srpnovou sobotu v Ostravě.

Pretty Maids Pretty Maids Zdroj: pořadatel koncertu

V letošním roce se uskutečnil první ročník nového festivalu v ostravské Dolní oblasti Vítkovice nazvaný příhodně Ostrava v plamenech. Parádně sedl do prostředí vyhaslých železárenských pecí, neboť pořádná rocková a metalová hudba celý areál pěkně nažhavila. Na místo se v hojném počtu sjeli fanoušci nejen z Čech, Moravy a Slovenska, ale i přilehlých zemí (Polska,Maďarska, Rakouska, Německa).

Prohlédněte si Fotogalerii z prvního ročníku

I příští rok se můžeme těšit na sedm zvučných jmen, avšak v opačném poměru - letos přijely 2 zahraniční a 5 českých kapel, v roce 2015 se můžeme těšit na 5 zahraničních a 2 české. První z tuzemských již potvrzených skupin jsou legendární Citroni, kteří byli fenomenálně úspěšní již při prvním ročníku. Druhými již potvrzenými účastníky festivalu jsou pak slavní metaloví Pretty Maids z Dánska. I ti jsou na hudební scéně, stejně jako Citron, úctyhodnou řádku let a jistě přitáhnou početné řady svých fanoušků.

Jako v loňském roce se budou vstupenky nabízet postupně od nejnižších cen. Již v pátek 17. října odstartoval prodej lístků první limitované edice (500 kusů) za nejvýhodnější cenu 500 korun.
Další kapely, s kterými zatím probíhá jednání, ještě prozradit nemůžeme, ale zůstaňte věrni našim stránkám a určitě se mezi prvními dozvíte, kdo bude Citrony a Pretty Maids následovat ...

Další informace

  • Název akce: Ostrava v plamenech 2015
  • Datum: sobota, 01 srpen 2015
  • Místo: Ostrava
  • Cena: od 500 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář