Portless vyráží na podzimní turné

Letní festivaly skončily, je čas vrátit se do tepla klubových scén. Kapela Portless se v listopadu rozjede do několika měst po celé České republice v rámci Komerční banka Portless tour pro Unicef.

Portless Portless Zdroj: management kapely

Rok se s rokem sešel a Portless se vydají na své druhé podzimní klubové turné. Těšit se můžeme na nové písně i ty staré v nových aranžích. V klubových prostorech budeme mít k muzikantům Kryštofovi Michalovi (zpěv), René Ryparovi (kytara), Janu Dalibovi (baskytara) a Zbyňku Raušerovi (bicí) blíž, než na velkých festivalových scénách. „Po fantastickém létu, kde byl pro nás každý koncert skutečná lahůdka se na klubové turné opravdu těším jako nikdy předtím. Máme nový setlist a zazní i písně, které jste v nových úpravách ještě neslyšeli," říká Kryštof Michal.
S sebou na turné vezmou i předkapelu Lola běží, která  si za poslední dva roky zahrála s velkým úspěchem na několika festivalech, navštívila více než stovku měst a v září pokřtila své debutové album. Jako host se během turné ještě představí rapper Henry D

Portless od svého založení spolupracují s nadací Unicef, nejinak tomu bude i během nadcházejících koncertů. Napsali pro ni píseň Run Away, ke které právě natáčejí videoklip, jenž bude součástí probíhající kampaně k 25. výročí podepsání Úmluvy o právech dítěte. Honza Daliba k tomu dodává: „Pro nás je to jisté poslání a chci, aby se lidé pomocí nás a našich koncertů dozvěděli, že můžou pomoci."
Z názvu turné je patrné, že v něm bude mít prsty i Komerční banka, která umění a kulturu často podporuje. Své jméno spojila s koncerty Vojty Dyka a nedávným veleúspěšným návratem kapely Lucie.

Čtěte také: Portless startují své první turné

Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích nebo u místních pořadatelů. Jednotlivé zastávky turné budou:
  7.11. Krnov (klub Kofola)
  8.11. Frýdek Místek (klub Stoun)
14.11. Litomyšl (klub Kotelna)
15.11. Ostrava (klub Barák)
28.11. Brno (klub Metro)
  2.12. Praha (klub Roxy)

 

Sledujte rock na Facebooku:
 

 

 

Další informace

  • Název akce: Komerční banka Portless tour pro Unicef
  • Datum: neděle, 02 listopad 2014
  • Místo: Krnovklub Kofola
  • Cena: od 215 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář