Ostravské plameny se rozhoří již za necelý měsíc

Průběžně vás informujeme o prvním ročníku festivalu Ostrava v plamenech, který pro vás připravil pořádný rockový nářez.

Blackie Lawless-W.A.S.P. Blackie Lawless-W.A.S.P. Zdroj: pořadatel koncertu

 

Brány areálu Dolní oblasti Vítkovice se otevřou již za necelý měsíc v sobotu 2. srpna. Pozvány jsou české rockové legendy Citron, Kreyson a Doga, doplní je Legendy se vrací a mladí stále populárnější Dymytry. Ale to zdaleka není všechno. Co by to bylo za festival, kdyby nedal do ostravského ohně i žhavá želízka, kterými letos bude Sonata Arctica z Finska a W.A.S.P. z USA v čele s Blackie Lawlessem.

 

 

Tito američtí rockeři přijedou do Ostarvy poprvé a je nutno ocenit, že letos se rozhodli navštívit a zahrát pouze na několika málo festivalech v Evropě. Potkat se s nimi můžete ještě například v německém Wackenu, kam jsou rovněž pozváni jako headlineři.
Kapela letos oslavuje – je tomu 30 let, kdy vyšlo jejich eponymní album, ze kterého se uchytily hity jako I wanna be somebody, Sleeping in the fire či On your knees. A právě z tohoto alba na koncertě v Ostravě jistě zazní několik skladeb. Přidají samozřejmě i spoustu dalších, novějších a neméně známých, které doprovodí svou divokou pódiovou show, jak jsme již u nich zvyklí.

 

Čtete také : Pořadatelé festivalu Ostrava v plamenech myslí i na vaše pohodlí

 

Kromě muziky bude v areálu Dolní oblasti Vítkovice i možnost sportovního vybití, a to doslova – můžete vyzkoušet pěkně tvrdý thaibox a jemu podobné souboje, které budou probíhat pro zpestření festivalu během přestávek mezi jednotlivými kapelami formou exhibičních zápasů.
Pokud máte raději historii, máte jedinečnou možnost prohlédnout si celý areál s průvodcem, který bude mít připraveno spoustu zajímavostí o této národní kulturní památce.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro za 890 korun. S nákupem neváhejte, na místě byste zaplatili o stovku víc.

Další informace

  • Název akce: Ostrava v plamenech
  • Datum: sobota, 02 srpen 2014
  • Místo: Ostrava
  • Cena: 890 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář