Koncertní show The Simon Garfunkel Story se chystá poprvé k nám

V příštím roce se v České republice poprvé představí londýnská show o jedné z nejpopulárnějších hudebních dvojic všech dob s názvem The Simon & Garfunkel Story. Příběh slavného dua, a hlavně jejich písně, připomene živá kapela v čele s představiteli Simona a Garfunkela, o nichž britský divadelní server Theatre Weekly napsal, že „více už se originálu přiblížit nelze".

The Simon & Garfunkel Story The Simon & Garfunkel Story Zdroj: pořadatel koncertu

Hudební show z londýnského West Endu viděly už statisíce diváků – na domovské scéně i ve více než 50 zemích po celém světě. Představení o dvou mladících z Queensu v New Yorku, kteří se stali nejúspěšnějším folkrockovým duem všech dob, je uznávané i hudebními kritiky. „Je to skvostný a uctivý hold dvojici, která pomohla definovat éru šedesátých let. Kromě toho je to povznášející a zábavná show. Nevydržíte sedět klidně a dojde vám, proč písně Paula Simona a harmonie, které vytvořil s Art Garfunkelem, nadchly několik generací fanoušků."  napsal The Stage.

S oběma zpěváky a živou kapelou se diváci vydají do 60. let, kdy dvojice Simon & Garfunkel dosáhla největší slávy. Zazní všechny jejich hity, jako jsou Mrs. Robinson, Bridge over Troubled Water, Homeward Bound, Scarborough Fair, The Boxer, The Sound of Silence a mnoho dalších. Hlavními představiteli jsou Sam O'Hanlon v roli Paula Simona a Charles Blyth v roli Arta Garfunkela, kteří předvádí autentické herecké i hudební výkony a jsou se skutečnými postavami téměř zaměnitelní.

 

 

 

Hudba a dobové projekce vypráví příběh mapující skromné začátky dvou spolužáků i jejich cestu k neuvěřitelným úspěchům. Simon & Garfunkel prodali přes 100 milionů alb, získali 10 cen Grammy a vstoupili do Rock'n'rollové síně slávy. Po dramatickém rozchodu v roce 1970 příběh vrcholí jejich slavným setkáním v Central Parku v roce 1981 před více než půlmilionem fanoušků. Podle zahraničních ohlasů, jako například citace z The Portsmouth News, je The Simon & Garfunkel Story „autentická a vzrušující show se skutečným respektem k hudbě i publiku, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek a ostatní se díky ní dozví mnoho nového."

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Světově uznávaný program bude k vidění 15. června 2020 v brněnské Zoner Bobyhall a 16. června 2020 v pražském Foru Karlín. Vstupenky k sezení jsou k dispozici od 4. prosince od 11 hodin v předprodejní síti Ticketportal od 890 korun.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář