Queensryche přijedou s ochutnávkou nové desky do Čech

Progresivní rockeři Queensryche představují světu své nové album a v rámci turné se zastaví i u nás. Pražský klubu Retro Music Hall je na 21.října rezervován právě pro jejich metalovou show.

Queensryche Queensryche Zdroj:queensrycheofficial.com/

Kdo trochu sledoval dění na rockové scéně, nejspíš zaregistroval zmatky kolem skupiny Queenstryche. Vše začalo před rokem rvačkou, pokračovalo soudem (odročeným do ledna 2014) a vyvrcholilo vyhazovem zpěváka Geoffa Tata. Tím vznikly dvě formace Queenstryche. Obě používají naprosto stejné jméno a až soud rozhodne, jestli ho přiřkne v podstatě celé původní sestavě s novým zpěvákem (Todd La Torre - ex-Crimson Glory) nebo samotnému zpěvákovi s uskupením, které se zformovalo kolem něj. Obě tyto party se nedávno uvedly vydáním svého vlastního alba.

 

 

Vznik kapely Queensryche je datován již od roku 1981 a mají za sebou řadu úspěšných celosvětových turné, prodaných přes 20 milionů alb. Jedno z nich Empire, vydané v roce 1990),odstartovalo vlnu jejich komerční popularity. V žebříčku dosáhli na 7.místo a power balada Silent Lucidity obohacená orchestrem se stala prvním singlem Queensryche v TOP 10.
Jak působí naživo sestava původních hráčů s Toddem La Torrem můžete posoudit sami již příští pondělí.

 

Sledujte rock na Facebooku:
 


Vstupenky zakoupíte v běžných předprodejích a na www.mastersofrock.cz, cena se pohybuje kolem 690 korun.

 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář