úterý, 15 říjen 2013 13:00

Queensryche přijedou s ochutnávkou nové desky do Čech

Napsal(a)
Queensryche Queensryche Zdroj:queensrycheofficial.com/

Progresivní rockeři Queensryche představují světu své nové album a v rámci turné se zastaví i u nás. Pražský klubu Retro Music Hall je na 21.října rezervován právě pro jejich metalovou show.

Kdo trochu sledoval dění na rockové scéně, nejspíš zaregistroval zmatky kolem skupiny Queenstryche. Vše začalo před rokem rvačkou, pokračovalo soudem (odročeným do ledna 2014) a vyvrcholilo vyhazovem zpěváka Geoffa Tata. Tím vznikly dvě formace Queenstryche. Obě používají naprosto stejné jméno a až soud rozhodne, jestli ho přiřkne v podstatě celé původní sestavě s novým zpěvákem (Todd La Torre - ex-Crimson Glory) nebo samotnému zpěvákovi s uskupením, které se zformovalo kolem něj. Obě tyto party se nedávno uvedly vydáním svého vlastního alba.

 

 

Vznik kapely Queensryche je datován již od roku 1981 a mají za sebou řadu úspěšných celosvětových turné, prodaných přes 20 milionů alb. Jedno z nich Empire, vydané v roce 1990),odstartovalo vlnu jejich komerční popularity. V žebříčku dosáhli na 7.místo a power balada Silent Lucidity obohacená orchestrem se stala prvním singlem Queensryche v TOP 10.
Jak působí naživo sestava původních hráčů s Toddem La Torrem můžete posoudit sami již příští pondělí.

 

Sledujte rock na Facebooku:
 


Vstupenky zakoupíte v běžných předprodejích a na www.mastersofrock.cz, cena se pohybuje kolem 690 korun.

 

Přehled

Další články

 • Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague

  Skeptu i Addict by NobodyListen uvede pražský festival na svém pátém ročníku. Jeden z nejzásadnějších eventů na poli klubové hudby obsadí stage na Metronome a rozbouří páteční a sobotní červnovou noc! Nový zvuk, nové hvězdy! 

 • Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku

  Pětačtyřicetiletá kanadská zpěvačka a skladatelka Alanis Morissette vydává nový singl Reasons I Drink. Je to až k neuvěření, jak dlouho se tato hudebnice na hudební scéně pohybuje. Od vydání jejího úspěšného alba Jagged Little Pill uplyne v roce 2020 25 let. A tak toto jubileum oslaví vydáním nového studiového alba.

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Foto: The Young Gods, Palác Akropolis, Praha, 4. 12. 2019 Foto: The Young Gods, Palác Akropolis, Praha, 4. 12. 2019

  Nestárnoucí The Young Gods jeli jako švýcarské hodinky! Podívejte se na náš fotoreport. 

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };