Rage jako fénix vstali z popela a vyráží na turné.  Zastaví se i u nás, v Ostravě.

 Jak už jsme se v našem magazínu zmiňovali, Rage prodělali velký otřes - trio opustil jednak famózní kytarista Viktor Smolski, a také bubeník André Hilgers. Zůstal jen Peter „Peavy" Wagner, aby dál pokračoval v tradici Rage. Jelikož je to vlastně především jeho kapela,  nebyl důvod pochybovat. Protože Rage rozhodně naprosto nejvíc sluší právě forma tria, doplnil sestavu o nové dva členy: kytaristu Marcose Rodrigueze a bubeníka Vassiliose „Lucky“ Maniatopoulose.

Čtěte také: Rage na jipce

Aby se „mladí" zaběhli, hned na podzim se vydají na turné. V ostravském klubu Barák se zastaví 12. prosince 2015.  To je u příležitosti 20. výročí vydání alba Black in Mind. Samozřejmě na koncertě uslyšíte i řadu jiných hitů skupiny. Fanoušky samozřejmě bude zajímat, jak si s party předchozích skvělých instrumentalistů poradí noví členové. Zde je ukázka, jak nová sestava trénuje (epizody 2 a 3 můžete najít v související videích na youtube).

Jako předkapely vystoupí švýcarská formace Maxxvell, která hraje pohodový hard rock, stylem připomínající tvorbu Marka Tremontiho a Alter Bridge. Druhým předskokanem bude řecká powermetalová smečka Emerald Sun

Koncert se měl původně odehrát ve Zlíně, pořadatel ale oznámil, že byl nucen ho přesunout do Ostravy, do klubu Barák. Již zakoupené vstupenky do Zlína platí i pro Ostravu, samozřejmě je také můžete vrátit v místě zakoupení. Do konce srpna jsou vstupenky za zaváděcí cenu 590 Kč.

 

Další informace

1 komentář

 • WilliamTaiva WilliamTaiva 16 led 2020
  918indo_13102019
  ANSI
  Robertvog
  RobertvogYR
  $aptK7k1y7K
  temptest92130364@gmail.com
  GDLVDNU622
  temptest92130364@gmail.com
  pop.gmail.com

  124456847
  Maputo
  Mozambique
  Service
  Cycling  0

  áèçíåñ
  äîñóã
  îáúÿâ
  êóðèëêà
  ôëåéì
  ôëýéì
  îñíîâí
  ðàçâëå÷
  îôôòîïèê
  îôòîïèê
  îôô-òîïèê
  ïðî÷åå
  ðàçíîå
  îáî âñ¸ì
  flood
  flame
  stuff
  blah
  off-topic
  off topic
  offtopic
  oftopic
  general
  common
  business
  îáùà
  îáùèé
  îáùåå
  îáùèå
  ðåêëàì
  adver
  false

  Reply

Zanechat komentář