24.06.2023 21:52

Rea Garvey zavítá na podzim do Prahy Doporučeno

Rea Garvey Rea Garvey Zdroj: of.stránky

 

Irský zpěvák, skladatel a kytarista Rea Garvey se po letech vystupování ve velkých arénách a na festivalech nyní rozhodl vrátit ke svým hudebním kořenům a opět vystupovat v intimitě, kterou přinášejí malé kluby.

Vlastním jménem Raymond Michael Garvey, se v listopadu letošního roku vrací na pódia, aby představil své "Roots Tour". Turné je nasměrované zpět do malých klubů, jež jsou pro něj velmi speciální. Předznamená také vydání jeho nového alba a vezme fanoušky na nezapomenutelnou hudební cestu.

 

 

Krátké informace z historie - v roce 1998 Rea Garvey založil kapelu Reamonn. Za 11 let, co byl Garvey jejich frontmanem, zaznamenali úspěch v evropském žebříčku s řadou zlatých a platinových prodaných alb, Tuesday, Dream No. Čerstvý padesátník z Irska nyní žije v Německu.


Zveřejnění termínů turné se zároveň kryje s vydáním jeho nového singlu "Free like the Ocean", který představí své fanouškovské komunitě jako první singl z nového alba. "Free like the Ocean" se vám dostane pod kůži a je první
jiskrou alba plného kouzel. "Roots Tour" je dějištěm jedinečných koncertů, na nichž Rea Garvey posune svou vášeň a hluboké porozumění hudbě na novou úroveň. Jeho fanoušci se mohou těšit na emotivní a dojemné turné.

Zajistěte si vstupenky již nyní a ponořte se do světa Rea Garveyho na "Roots Tour". Koncert se uskuteční v příjemném klubovém prostředí Lucerna Music Baru 19. listopadu 2023, své vstupenky si zajistěte již nyní v předprodejních sítích TICKETMASTER, TICKETPORTAL nebo GOOUT, kde jsou již v prodeji za 790 Kč.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.