Rockfest Brno 2012 v prosinci obsadí brněnskou Kajot Arenu

Velká rocková show se uskuteční v sobotu 15. prosince v brněnské Kajot Areně, kde se odehraje první ročník velkého festivalu Rockfest Brno. V rámci této akce se představí klasické české a slovenské rockové legendy, mezi kterými nebudou chybět ani Tublatanka či Arakain.

Arakain Arakain Zdroj: facebook.com

 

Hlavní hvězdou tohoto rockového večera bude bratislavská legendární kapela Tublatanka, která letos oslaví již třicet let od svého založení. Skupina Arakain, která v letošním roce velmi úspěšně koncertuje s Lucií Bílou (rovněž jako u Tublatanky slaví třicet let činnosti), je považována za zásadní tuzemskou metalovou a hardrockovou formaci.

 

 

Kapelu Arakain, jakožto hlavní domácí kapelu, doplní brněnští Progres 2, kteří jsou známí svým pojetím art rocku a v Brně mají širokou fanouškovskou základnu. Další interpreti, kteří nabídnou fanouškům živě hranou tvorbu, budou Kern, Turbo a mladí Ginger z Přerova.

Rockfest 2012 slibuje celkem šest kapel, což znamená osmihodinovou nálož rockové hudby s velmi kvalitním technickým vybavením a osvětlením. Kdo si tyto kapely pamatuje z dob minulých a dlouho je neviděl, určitě by si neměl nechat tuto příležitost uniknout. Proto neváhejte dlouho, oprašte džínové bundy a dojděte 15. prosince do brněnské Kojot Areny. Vstupenky jdou do prodeje v ceně od 390 korun.

Další informace

  • Název akce: Rockfest Brno 2012
  • Datum: sobota, 15 prosinec 2012
  • Místo: Kajot ArenaBrno
  • Cena: od 390 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář