Vytisknout tuto stránku
úterý, 03 leden 2012 01:00

Scooter opět přijede do Brna. Jediný koncert v ČR a SR Doporučený

Napsal(a)
Scooter opět vystoupí v Brně Scooter opět vystoupí v Brně Zdroj: Mersey Agency

Dnes již legendární skupina Scooter se během svého evropského turné The Big Mash Up Tour 2012 zastaví v České republice. Německé hvězdy pohostí brněnská Kajot Aréna.

Německá raveová skupina Scooter působí na hudební svět svou moderní taneční hudbou již hezkou řádku let. Za více než patnáct roků dokázali stvořit mnoho hitů, bez kterých by se světová hudební scéna devadesátých let neobešla. A vznikají další.

The Big Mash Up Tour 2012 přináší svým posluchačům rádio Kiss Hády, jako dárek ke svým dvacátým narozeninám, spustí tak scooterovskou přehlídku skladeb z nového alba. Písně už fanoušci kapely znají, nyní však budou mít možnost každou z nich prožít přímo se Scootrem. Kromě zmíněných nových kousků zazní i největší hity, bez kterých by Scooter nebyli Scooter – Hyper Hyper, Fire!, How Much Is the Fish, Ramp! a samozřejmě nebude chybět ani melodická Break It Up.

Scooter v Brně v minulosti již vystupovali. Loni vyprodali jeden z pavilonů tamního výstaviště. A protože se jim v Brně líbilo a nemohli si vynachválit české fanoušky, neváhají se vrátit. Mimo to je Brno dobře dostupné i z Prahy a Bratislavy. Proto bude brněnský koncert jediný v rámci České i Slovenské republiky.


The Big Mash Up slibuje velkou show. Kromě samotných Scooter vystoupí také předkapely a DJs, jejichž jména zatím nejsou známá, arénou budou bouřit zvuky z mohutné aparatury, objeví se plno laserů, speciálních efektů, LED projekcí i tanečnic.

Podle samotných členů kapely bude turné tím nejlepším, co kdy mohli svým fanouškům nabídnout. 24. února se v 19 hodin brněnská Kajot Aréna promění v hudební peklo na zemi. Návštěvníci si ho mohou užít už od 690 korun.

Další články

 • Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně

  Fanoušci hudební legendy Freddieho Mercuryho a skupiny Queen mohou v květnu zažít megakoncert Queen Relived 2020 v O2 areně hned dvakrát po sobě. Pro velký zájem o vstupenky přidávají organizátoři v sobotu 16. května 2020 další show. Jedna z nejlepších světových tribute skupin Queenie tak po 1200 odehraných koncertech po celém světě uvede na domácí půdě dvojitou dávku těch nejlepších hitů legendární britské rockové kapely.

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

 • Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté

  Také tento srpen se u jezera ve středočeské Sadské sešli příznivci rockové a metalové hudby na festivalu Rock of Sadská. Jednalo se již o šestý ročník a tak se pořadatelům podařilo vychytat většinu much. A jelikož se návštěvníků sjíždí každým rokem víc a víc, mohli si dovolit i více kapel ze zahraničí. Připomeňte si v naší exkluzivní reportáži jak to letos probíhalo.

 • Foto: The Tiger Lillies, Divadlo Archa, 6. 11. 2019 Foto: The Tiger Lillies, Divadlo Archa, 6. 11. 2019

  The Tiger Lillies je tříčlenná skupina, která vznikla v roce 1989. Všichni členové pocházejí z Londýna. Koncertují po celém světě a v České republice koncertují pravidelně od doby svého vzniku. Mrkněte na náš fotoreport z Divadla Archa.