úterý, 03 leden 2012 01:00

Scooter opět přijede do Brna. Jediný koncert v ČR a SR Doporučený

Napsal(a)
Scooter opět vystoupí v Brně Scooter opět vystoupí v Brně Zdroj: Mersey Agency

Dnes již legendární skupina Scooter se během svého evropského turné The Big Mash Up Tour 2012 zastaví v České republice. Německé hvězdy pohostí brněnská Kajot Aréna.

Německá raveová skupina Scooter působí na hudební svět svou moderní taneční hudbou již hezkou řádku let. Za více než patnáct roků dokázali stvořit mnoho hitů, bez kterých by se světová hudební scéna devadesátých let neobešla. A vznikají další.

The Big Mash Up Tour 2012 přináší svým posluchačům rádio Kiss Hády, jako dárek ke svým dvacátým narozeninám, spustí tak scooterovskou přehlídku skladeb z nového alba. Písně už fanoušci kapely znají, nyní však budou mít možnost každou z nich prožít přímo se Scootrem. Kromě zmíněných nových kousků zazní i největší hity, bez kterých by Scooter nebyli Scooter – Hyper Hyper, Fire!, How Much Is the Fish, Ramp! a samozřejmě nebude chybět ani melodická Break It Up.

Scooter v Brně v minulosti již vystupovali. Loni vyprodali jeden z pavilonů tamního výstaviště. A protože se jim v Brně líbilo a nemohli si vynachválit české fanoušky, neváhají se vrátit. Mimo to je Brno dobře dostupné i z Prahy a Bratislavy. Proto bude brněnský koncert jediný v rámci České i Slovenské republiky.


The Big Mash Up slibuje velkou show. Kromě samotných Scooter vystoupí také předkapely a DJs, jejichž jména zatím nejsou známá, arénou budou bouřit zvuky z mohutné aparatury, objeví se plno laserů, speciálních efektů, LED projekcí i tanečnic.

Podle samotných členů kapely bude turné tím nejlepším, co kdy mohli svým fanouškům nabídnout. 24. února se v 19 hodin brněnská Kajot Aréna promění v hudební peklo na zemi. Návštěvníci si ho mohou užít už od 690 korun.

Další články

 • Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu

  Pátý ročník Metronome Prague, největšího pražského festivalu hudby a umění, který bude probíhat 19. a 20. června, může hrdě oznámit jméno první zahraniční kapely. Na pražském Výstavišti zahraje skupina Underworld, která tento týden vydává své desáté studiové album Drift Songs. Show, která bude nové album propagovat, by měla být neopakovatelná a největší, jakou kdy Underworld předvedli.

 • Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019 Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019

  Pondělní večer patřil v Lucerna Music Baru tradičnímu podzimnímu koncertu Kamila Střihavky a jeho doprovodné kapely Leaders! .

 • Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem

  Tradiční Mikulášská s kapelou The Tap Tap se letos uskuteční již tento týden a na novém místě, než jsem zvyklí.

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };