Scooter opět přijede do Brna. Jediný koncert v ČR a SR Doporučený

Dnes již legendární skupina Scooter se během svého evropského turné The Big Mash Up Tour 2012 zastaví v České republice. Německé hvězdy pohostí brněnská Kajot Aréna.

Scooter opět vystoupí v Brně Scooter opět vystoupí v Brně Zdroj: Mersey Agency

Německá raveová skupina Scooter působí na hudební svět svou moderní taneční hudbou již hezkou řádku let. Za více než patnáct roků dokázali stvořit mnoho hitů, bez kterých by se světová hudební scéna devadesátých let neobešla. A vznikají další.

The Big Mash Up Tour 2012 přináší svým posluchačům rádio Kiss Hády, jako dárek ke svým dvacátým narozeninám, spustí tak scooterovskou přehlídku skladeb z nového alba. Písně už fanoušci kapely znají, nyní však budou mít možnost každou z nich prožít přímo se Scootrem. Kromě zmíněných nových kousků zazní i největší hity, bez kterých by Scooter nebyli Scooter – Hyper Hyper, Fire!, How Much Is the Fish, Ramp! a samozřejmě nebude chybět ani melodická Break It Up.

Scooter v Brně v minulosti již vystupovali. Loni vyprodali jeden z pavilonů tamního výstaviště. A protože se jim v Brně líbilo a nemohli si vynachválit české fanoušky, neváhají se vrátit. Mimo to je Brno dobře dostupné i z Prahy a Bratislavy. Proto bude brněnský koncert jediný v rámci České i Slovenské republiky.


The Big Mash Up slibuje velkou show. Kromě samotných Scooter vystoupí také předkapely a DJs, jejichž jména zatím nejsou známá, arénou budou bouřit zvuky z mohutné aparatury, objeví se plno laserů, speciálních efektů, LED projekcí i tanečnic.

Podle samotných členů kapely bude turné tím nejlepším, co kdy mohli svým fanouškům nabídnout. 24. února se v 19 hodin brněnská Kajot Aréna promění v hudební peklo na zemi. Návštěvníci si ho mohou užít už od 690 korun.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Lara Fabian oslaví koncertem v Praze své narozeniny

  Po dvou letech se do naší metropole vrátí Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci "50 World Tour", jež odstartovala 16. září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své 50. narozeniny.

 • Lenny Kravitz vystoupí opět v Praze

  Koncerty Lennyho Kravitze jsou pověstné svou energií a stejně tomu bude i příští rok, kdy se po dvou letech vrátí koncertovat do České republiky. Spojení hudebních stylů, jako je funk rock´n´roll a blues, je možné slyšet i na jeho zatím posledním - jedenáctém - řadovém albu Raise Vibration, které vyšlo již v roce 2018. Lenny rád naslouchá i mladším generacím hudebníků, ale nezapře několik desetiletí zkušeností na hudební svéně. Výsledkem je silný materiál v duchu jeho klasické tvorby.

 • Foto: Nick Schnebelen Band, Bounty Rock Café, Olomouc, 18. 10. 2019

  Špičkový americký kytarista Nick Schnebelen, kterého jsme viděli v r. 2017 jako jednu z hvězd na šumperském Blues Alive se na svém turné zastavil i v Olomouci. Syrovost jeho bluesové kytary i parádní vokální přednes uchvacuje fanoušky bluesového a bluesrockového žánru po celém světě. V březnu 2019 spatřila světlo světa jeho sólová deska Crazy All by Myself, s níž je momentálně na turné. Společně s bubeníkem Adamem Hagermanem a sošným baskytaristou Cliffem Moorem předvedli i v olomouckém Bounty Rock Café parádní koncert, ze kterého přinášíme fotoreport.

 • Začíná festival Struny Teens

  Přední umělci nejen hudební scény se potkají již tuto sobotu 19. října v holešovické La Fabrice, aby pootevřeli dveře a dovolili nahlédnout do svého uměleckého světa. Zdi bývalé továrny ožijí hudbou všech možných žánrů od jazzu, přes pop a beatbox až ke klasice a zkrátka nepřijdou ani příznivci vizuálního umění. Festival Struny Teens, jak už název napovídá, zve všechny „náctileté", kteří chtějí proniknout do umělecké branže, na inspirativní setkání i praktické workshopy.

Další podobné články