13.09.2012 7:00

Soap & Skin nabídne Brnu porci emocí

Koncert Soap & Skin byl jedním z těch, který Brňáci v březnu letošního roku záviděli Praze. Pro všechny fanoušky, kteří to ještě nezaregistrovali, bude zásadní datum 20. září, kdy se tato éterická zpěvačka představí také v Brně.

Za názvem Soap & Skin se skrývá mladá rakouská zpěvačka Anja Plaschg, která od roku 2008 obohatila hudební svět o dvě alba, dvě EP a tři singly. Přičemž prvním řadovým albem byla deska Lovetune for Vacuum, která se setkala s velmi příznivým ohlasem. Kombinace klavíru, elektroniky a intimního projevu okouzlila celou Evropu již z prvního alba, a tak byla druhá řadová deska netrpělivě očekávána.

 

 

Letos v únoru se všichni dočkali a světlo světa spatřilo osmiskladbové minialbum Narrow. Tato deska byla ovlivněna především smrtí zpěvaččina otce, který ji v roce 2009 opustil. Hned úvodní píseň s názvem Vater, kterou, jak z názvu vyplývá, věnovala Anja otci, je nabitá energií a emocemi, které ještě umocňuje rodný jazyk. Zajímavostí je také cover verze klasického hitu Voyage Voyage od Desireless. Nahrávka Narrow se vydařila a potvrdila kvalitu Soap & Skin, která při živém vystoupení působí ještě intimnějším dojmem.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.