Sofa Surfers se vrací do Prahy

Hudební lahůdkou pro vyznavače elekronické hudby bude listopadový koncert rakouských Sofa Surfers v holešovické La Fabrice.

Sofa Surfers Sofa Surfers Zdroj: unitedislands.cz

 Pokud patříte k příznivcům elktronických zvuků a hluků, zapište si do kalendáře datum 26. listopad 2015. Ten den do Prahy opět zavítají hudebníci z Vídně Sofa Surfers se svou muzikou na pomezí elktropopu, acid jazzu a trip hopu. Tento mix žánrů je těžko zařaditelný a originální a možná i proto kapela ve světě získává stále více obdivovatelů.Počátky tvorby skupiny Sofa Surfers se datují od roku 1996, kdy se spojila čtveřice vídeňských hudebníků - Wolfgang Frisch, Markus Kienzl, Michael Holzgruber a Wolfgang Schlögl. Hned následující rok vydali své první album nazvané Transit.
Na koncert osobně zve Barbora Šubrtová ze společnosti Ostrovy s.r.o.: „Sofa Surfers patří ke kapelám, které jsme přivítali na předchozích ročnících festivalu United Islands. Představili se zde velice úspěšně a proto jsme moc rádi, že přijali naše pozvání i nyní, kdy jejich popularita stále stoupá. Fanoušci by si tento koncert rozhodně neměli nechat ujít, i cena vstupenek (400 Kč) je velice příznivá.“

Čtěte také: Muse vypustí drony nad Prahou

A kde tedy vstupenky za doboru cenu hledat ? Nabízí je předprodejní sítě GoOut a Ticketpro, tak neváhejte a objednávejte včas.  

Další informace

  • Název akce: Sofa Surfers
  • Datum: čtvrtek, 26 listopad 2015
  • Místo: La Fabrica
  • Cena: 400 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>