středa, 30 září 2015 13:00

Sofa Surfers se vrací do Prahy

Napsal(a)
Sofa Surfers Sofa Surfers Zdroj: unitedislands.cz

Hudební lahůdkou pro vyznavače elekronické hudby bude listopadový koncert rakouských Sofa Surfers v holešovické La Fabrice.

 Pokud patříte k příznivcům elktronických zvuků a hluků, zapište si do kalendáře datum 26. listopad 2015. Ten den do Prahy opět zavítají hudebníci z Vídně Sofa Surfers se svou muzikou na pomezí elktropopu, acid jazzu a trip hopu. Tento mix žánrů je těžko zařaditelný a originální a možná i proto kapela ve světě získává stále více obdivovatelů.Počátky tvorby skupiny Sofa Surfers se datují od roku 1996, kdy se spojila čtveřice vídeňských hudebníků - Wolfgang Frisch, Markus Kienzl, Michael Holzgruber a Wolfgang Schlögl. Hned následující rok vydali své první album nazvané Transit.
Na koncert osobně zve Barbora Šubrtová ze společnosti Ostrovy s.r.o.: „Sofa Surfers patří ke kapelám, které jsme přivítali na předchozích ročnících festivalu United Islands. Představili se zde velice úspěšně a proto jsme moc rádi, že přijali naše pozvání i nyní, kdy jejich popularita stále stoupá. Fanoušci by si tento koncert rozhodně neměli nechat ujít, i cena vstupenek (400 Kč) je velice příznivá.“

Čtěte také: Muse vypustí drony nad Prahou

A kde tedy vstupenky za doboru cenu hledat ? Nabízí je předprodejní sítě GoOut a Ticketpro, tak neváhejte a objednávejte včas.  

Přehled

 • Název akce: Sofa Surfers
 • Datum: čtvrtek, 26 listopad 2015
 • Místo: La Fabrica
 • Cena: 400 Kč

Další články

 • Foto: Duquende a Remedios, La Fabrika, Praha, 24. 11. 2017 Foto: Duquende a Remedios, La Fabrika, Praha, 24. 11. 2017

  Na pražském festivale Den Flamenca vystoupil letos i dlouholetý spoluhráč legendární kytaristy a popularizátora tohoto žánru - zpěvák Duquende s kapelou Remedios. Svým hrdelním zpěvem ukázal sílu a emoce tohoto stylu. Z tohoto koncertu vám přinášíme fotoreport.

 • Roztančená La fabrika - druhý večer festivalu Khamoro Roztančená La fabrika - druhý večer festivalu Khamoro

  V pražské La Fabrice se večer 30. května uskutečnil druhý večer letošního 18. ročníku festivalu romské hudby Khamoro. Celý festival provázela veselá atmosféra a různorodí účinkující. Nejdříve příjemně publikum naladil Milan Kroka live band, následně poněkud živější rumunské Gipsy Casual přinesli elektronické beaty s velkou dávkou energie a závěrem pak němečtí Shantel & Bucovina Club Orkestar ještě více roztančili, už tak, rozverné publikum svými balkánskými rytmy.

 • Fismoll a Agu se ponořili do snových písní Fismoll a Agu se ponořili do snových písní

  Do Prahy zavítal na sólový koncert polský hudebník Fismoll se svou čtyřčlennou kapelou. Tento mladík už v minulém roce překvapil publikum na United Islands svým vystoupením, a jak se mu dařilo v La Fabrice?

 • Polský písničkář Fismoll se po úspěšném koncertu vrací do ČR Polský písničkář Fismoll se po úspěšném koncertu vrací do ČR

  Zpěvák a skladatel v jedné osobě, Fismoll, který svým vystoupením na pražské Kampě během posledního ročníku United Islands of Prague všem doslova vyrazil dech, se vrací do Prahy.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };