pondělí, 02 květen 2016 06:00

Studentský Majáles již brzo v Brně

Napsal(a)
Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra Zdroj: Kateřina Kovalčíková /musicweb.cz

Studentský Majáles je určený všem studentům z celého Brna a okolí a proběhne v sobotu 14. května. Stejně jako loni je vstupné stanovené na symbolických 50 Kč. Na co se můžete těšit?

Místem Majálesu je tradičně Sportovní areál Komárov. Lístky budou k dostání jenom na místě. Jak už bylo řečeno, vstup bude za studentských 50 Kč. Předprodej nebude, ale s ohledem na kapacitu areálu (15 000+ lidí) se rozhodně nemusíte obávat, že by se na vás nedostalo. termín. Studentský Majáles bude jednodenní a volba padla na sobotu 14. května. Areál otevřeme ve 13:00. První kapela naběhne na stage okolo 14:00. Celá akce skončí o půlnoci. After párty pofičí v Eleven clubu. Odstartuje okolo 22:00 a skončí nejdřív s výjezdem první ranní šaliny, ale spíš později. Zároveň se ještě jedná o další after párty v druhém klubu. Programy obou akcí budou doplněny během pár dní - každopádně se budou motat okolo drum&bass a EDM.

 

 

A na koho se tedy můžete těšit? Na hlavní stage vystoupí kapely jako Iné kafe, Zrní, Jaroslav Uhlíř, Fast Food Orchestra, PSH – Peneři Strýčka Homeboye, DiscoBalls nebo Bombs from Heaven. Dále uvidíte Volume Plus, DJ AKA, dj Akvamen nebo třeba dj NobodyListen.
Pro velký úspěch z loňska nemůže rozhodně chybět ani divadlo. Vystoupí SUUD - soubor unikátně unylých divadelníků a Národní divadlo Brno v rámci festivalu Divadelní svět/Theatre World Brno.
V doprovodném programu se můžete těšit ještě na airbrush tetování, beerpong, obří lodě,  skatepark & exhibice, vodní dýmky, slackline nebo na zombie run.
Více informací na www.studentskymajales.com

Přehled

 • Název akce: Studentský Majáles
 • Datum: sobota, 14 květen 2016
 • Místo: Brno Hněvkovského
 • Cena: 50 Kč

Další články

 • Tata Bojs přivezou do brněnského Sona reedeci Biorytmů i nové skladby Tata Bojs přivezou do brněnského Sona reedeci Biorytmů i nové skladby

  Pomalu se z toho stává tradice – co podzim, to nová LP reedice z diskografie Tata Bojs. Po předloňském Futuretro a loňském Nanoalbu letos dojde na Biorytmy, které se dočkají i koncertních křtů. Premiérový se uskuteční už 3. prosince v brněnském Sonu. Fanoušci se dočkají i živého testu několika nových písní, proto celé mini turné nese název KŘEST & TEST! s podtitulem „staré desky křest".

 • Foto: Chinaski, Sono, Brno, 4.10 2019 Foto: Chinaski, Sono, Brno, 4.10 2019

  Skupina Chinaski vydala nové album "11", které se rozhodla pokřtít hned v několika městech. Na fotogalerii z brněnského křtu se můžete podívat zde.

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019 Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 17. 8. 2019 Foto: Léto fest, BVV, Brno, 17. 8. 2019

  Pokračování brněnského Léto festu. Tentokrát kapely Vypsaná fiXa, UDG, Marek Ztracený, Tomáš Klus, Wanastowi vjecy a Divokej Bill.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };