Studentský Majáles již brzo v Brně

Studentský Majáles je určený všem studentům z celého Brna a okolí a proběhne v sobotu 14. května. Stejně jako loni je vstupné stanovené na symbolických 50 Kč. Na co se můžete těšit?

Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra Zdroj: Kateřina Kovalčíková /musicweb.cz

Místem Majálesu je tradičně Sportovní areál Komárov. Lístky budou k dostání jenom na místě. Jak už bylo řečeno, vstup bude za studentských 50 Kč. Předprodej nebude, ale s ohledem na kapacitu areálu (15 000+ lidí) se rozhodně nemusíte obávat, že by se na vás nedostalo. termín. Studentský Majáles bude jednodenní a volba padla na sobotu 14. května. Areál otevřeme ve 13:00. První kapela naběhne na stage okolo 14:00. Celá akce skončí o půlnoci. After párty pofičí v Eleven clubu. Odstartuje okolo 22:00 a skončí nejdřív s výjezdem první ranní šaliny, ale spíš později. Zároveň se ještě jedná o další after párty v druhém klubu. Programy obou akcí budou doplněny během pár dní - každopádně se budou motat okolo drum&bass a EDM.

 

 

A na koho se tedy můžete těšit? Na hlavní stage vystoupí kapely jako Iné kafe, Zrní, Jaroslav Uhlíř, Fast Food Orchestra, PSH – Peneři Strýčka Homeboye, DiscoBalls nebo Bombs from Heaven. Dále uvidíte Volume Plus, DJ AKA, dj Akvamen nebo třeba dj NobodyListen.
Pro velký úspěch z loňska nemůže rozhodně chybět ani divadlo. Vystoupí SUUD - soubor unikátně unylých divadelníků a Národní divadlo Brno v rámci festivalu Divadelní svět/Theatre World Brno.
V doprovodném programu se můžete těšit ještě na airbrush tetování, beerpong, obří lodě,  skatepark & exhibice, vodní dýmky, slackline nebo na zombie run.
Více informací na www.studentskymajales.com

Další informace

  • Název akce: Studentský Majáles
  • Datum: sobota, 14 květen 2016
  • Místo: BrnoHněvkovského
  • Cena: 50 Kč

Zanechat komentář

?>