Světoznámý soubor Alexandrovci se vrací do České republiky v plné parádě Doporučený

Modří" už vědí - mladí možná ještě netuší koho čekat pod pojmem Alexandrovci. Nejslavnější armádní soubor ze Sovětského svazu, který minulý týden oslavil v Moskvě již své 85.narozeniny, se rozhodl v prosinci letošního roku koncertovat hned v několika městech České republiky s hostujícími českými umělci.

Alexandrovci s Karlem Gottem Alexandrovci s Karlem Gottem Zdroj: pořadatel koncertu

 

Oslava v Moskvě k tomuto výročí byla opravdu velkolepá, jak se na zemi takových velkých rozměrů sluší a patří. Mezi čestnými hosty večera byl i náš několikanásobný zlatý slavík Karel Gott.
Českému publiku Alexandrovci představí nový program a vzhledem k ročnímu období bude čistě vánoční. Na dokreslení slavnostní atmosféry si pozvali i hosty z řad našich uznávaných pěvců - Evu Urbanovou a Petra Koláře. Jako perlička na závěr se pak objeví i budapešťský symfonický orchestr 100 cikánských houslí.

 

 

V rámci propagace koncertního turné po České republice přijedou zástupci souboru již tento týden. Ve středu 16. října se uskuteční tisková konference v hotelu Panorama, na které zazní mimo jiné i pozvánky na koncerty přímo z úst některých protagonistů - operní pěvkyně Evy Urbanové a zpěváka Petra Koláře. Za Alexandrovce se zúčastní sólisté souboru Vadim Ananyev, Boris Dyakov a Kirill Shtybin. Na akci bude dohlížet Milena Palečková z pořadatelské agentury 10:15 Entertainment. Součástí promoaktivit budou i autograniády - první 16.října v šestnáct hodin v obchodním centru Arkády a druhá 17. října v brněnském obchodním centru Vaňkovka.

Termíny vánočních koncertů ruského armádního sboru Alexandrovci:

1.12. – Praha TipSport Arena - od 15:00 a 20:00 hod

3.12. – Ostrava ČEZ Arena

7.12. – Brno - Kajot Arena

8.12. - České Budějovice - Budvar Arena

9.12. – Pardubice - ČEZ Arena

Vstupenky na tuto ojedinělou akci zakoupíte v sítích Ticketpro a Ticketportal, více informací naleznete na www.alexandrovci.eu

Další informace

  • Název akce: Alexandrovci
  • Datum: neděle, 01 prosinec 2013
  • Místo: PrahaTipsport arena
  • Cena: 790 - 2 500 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>