Tajemstvím zahalení 18+ vystoupí v pražském Meet Factory

Původem americké duo 18+ se v rámci cyklu Bohemian Like You objeví 4. února v klubu Meet Factory v Praze. Začátek koncertu je psaný na půl devátou večer a vstupenky je možné koupit jak v běžných předprodejích, tak přímo na místě.

18+ vystoupí 4. února v Meet Factory 18+ vystoupí 4. února v Meet Factory Zdroj: of. Facebook kapely

Duo 18+ navštěvuje naší republiku všehovšudy podruhé, přičemž svou tuzemskou premiéru zažili taktéž v Meet Factory jakožto support britských Simian Mobile Disco. Akce proběhla v polovině listopadu 2014, což bylo záhy po vydání vůbec první desky skupiny. Ta nese název Trust a zahrnuje čtrnáct osobitých skladeb z nichž dříve vydaný singl Crow sklidil obrovský úspěch.

Turné k albu bylo zahájeno performancí v amerických Los Angeles, na což navazuje deset termínů vystoupení v Evropě. Vyjma České republiky zahrají 18+ například i v sousedním Německu a Rakousku.

Spolu s duem v Meet Factory vystoupí i Dan Bodan, který se taktéž s pražským publikem nesetká poprvé. Pod pseudonymem Noot měl totiž tu čest zahrát na vůbec prvním koncertu pod záštitou Bohemian Like You.

 

 

Duo 18+ se zviditelnilo nejen vydáním nové studiovky, ale například i tím, že dlouhou dobu figurovalo zcela anonymně. Benátského bienále se účastnili reprezentujíc Litvu, což bylo součástí maskování. Tam prezentovali svůj žirafí videoklip.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář