pondělí, 26 leden 2015 01:00

Tajemstvím zahalení 18+ vystoupí v pražském Meet Factory

Napsal(a)
18+ vystoupí 4. února v Meet Factory 18+ vystoupí 4. února v Meet Factory Zdroj: of. Facebook kapely

Původem americké duo 18+ se v rámci cyklu Bohemian Like You objeví 4. února v klubu Meet Factory v Praze. Začátek koncertu je psaný na půl devátou večer a vstupenky je možné koupit jak v běžných předprodejích, tak přímo na místě.

Duo 18+ navštěvuje naší republiku všehovšudy podruhé, přičemž svou tuzemskou premiéru zažili taktéž v Meet Factory jakožto support britských Simian Mobile Disco. Akce proběhla v polovině listopadu 2014, což bylo záhy po vydání vůbec první desky skupiny. Ta nese název Trust a zahrnuje čtrnáct osobitých skladeb z nichž dříve vydaný singl Crow sklidil obrovský úspěch.

Turné k albu bylo zahájeno performancí v amerických Los Angeles, na což navazuje deset termínů vystoupení v Evropě. Vyjma České republiky zahrají 18+ například i v sousedním Německu a Rakousku.

Spolu s duem v Meet Factory vystoupí i Dan Bodan, který se taktéž s pražským publikem nesetká poprvé. Pod pseudonymem Noot měl totiž tu čest zahrát na vůbec prvním koncertu pod záštitou Bohemian Like You.

 

 

Duo 18+ se zviditelnilo nejen vydáním nové studiovky, ale například i tím, že dlouhou dobu figurovalo zcela anonymně. Benátského bienále se účastnili reprezentujíc Litvu, což bylo součástí maskování. Tam prezentovali svůj žirafí videoklip.

Přehled

Další články

 • Faces on TV představí materiál z připravované desky Faces on TV představí materiál z připravované desky

  Faces On TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Nyní se vrací se zbrusu novými kousky.

 • Legendární Pink Dots se vrací Legendární Pink Dots se vrací

  The Legendary Pink Dots jsou anglicko-holandská experimentální rocková kapela, která se zformovala v Londýně již před 40 lety. V Café v lese se představí hned zkraje nového roku.

 • Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague

  Skeptu i Addict by NobodyListen uvede pražský festival na svém pátém ročníku. Jeden z nejzásadnějších eventů na poli klubové hudby obsadí stage na Metronome a rozbouří páteční a sobotní červnovou noc! Nový zvuk, nové hvězdy! 

 • Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku

  Pětačtyřicetiletá kanadská zpěvačka a skladatelka Alanis Morissette vydává nový singl Reasons I Drink. Je to až k neuvěření, jak dlouho se tato hudebnice na hudební scéně pohybuje. Od vydání jejího úspěšného alba Jagged Little Pill uplyne v roce 2020 25 let. A tak toto jubileum oslaví vydáním nového studiového alba.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };