Tata Bojs a Para zajistí v Brně česko-slovenský dvojkoncert

Ve středu 24. října na brněnskou Flédu zavítá slovenská kapela Para, která zde pokřtí novou desku. Společnost jim zajistí domácí Tata Bojs a stanou se při této příležitosti kmotry nového alba svých hudebních kolegů.

Para Para Zdroj: archiv kapely

V pořadí již šesté řadové album skupiny Para, která funguje již sedmnáct let, nese název Menšina a vyšlo 28. září. Producentem nahrávky se stal Eddie Stevense (Moloko, Zero 7). Lasky, zpěvák kapely Para, k tomu řekl: „Eddieho prácu, skúsenosti a znalosti sme vždy uznávali. Keďze sa v poslednom období pohybuje medzi Bratislavou a Londýnom, bolo jednoduchšie sa k nemu dostať aj osobne. Dodali sme mu naše demonahrávky, páčili sa mu, tak sme sa okamžite dohodli na spolupráci. S výsledkom sme mimoriadne spokojení.“ Brněnský koncert bude první českou zastávkou s aktuální tvorbou a zároveň se jedná o náhradní vystoupení za zrušený koncert z letošního jara.

 

 

Tata Bojs jsou pravidelnými a oblíbenými návštěvníky brněnské Flédy. Stále se čeká na jejich nový materiál, tak se podíváme, co dům dalLežatá Letná, TaTaZu (speciální koncert + křest koncertního dvd) nebo první český 3D videoklip k písni Homo demo, který měl nedávno premiéru. To je jen malý výřez z celkového obrazu, který Tata Bojs právě malují. Kluci opravdu nelení a jsou ve vrcholné formě, takže ve vzduchu opět visí výborný zážitek.

Další informace

  • Název akce: Tata Bojs, Para
  • Datum: středa, 24 říjen 2012
  • Místo: FlédaBrno
  • Cena: od 280 Kč / na místě 320 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář