Tata Bojs dobývají nové dimenze. V říjnu přejmenují SaSaZu na TaTaZu

Pěšáci rock’n’rollu z Hanspaulky v posledním roce pochodují jako o život. Po vydání alba Ležatá osmička v červnu 2011, následném turné a dalších aktivitách už zase chystají něco nového: DVD s názvem Ležatá Letná a jedinečný zážitek jménem TaTaZu!

Tata Bojs Tata Bojs Zdroj: facebook.com

Nebudeme se opakovat, tvrdí na Ležaté osmičce Tata Bojs. Vzápětí však dodávají (a jejich fanoušci s nimi): Moje jediný přání je opakování. A právě pro své příznivce připravuje skupina stále dokola nová a nová překvapení. Letos na jaře například vydali limitovanou sérii posledního alba s originální grafikou Milana Caise jako vinylové LP a také reedice čtyř svých zásadních alb (Futuretro, Biorytmy, Nanoalbum a Kluci kde ste?) obohacené o demo verze, remixy a živé nahrávky.

Kromě nekonečna si Tata Bojs hrají i s dimenzemi. V červenci se rozhodli, že se svými klipy vstoupí do prostoru, a natočili video k písni Homo demo pomocí 3D technologie. Vedle létání v prostoru pracuje skupina také na novém DVD s názvem Ležatá Letná, které vyjde 19. října. Nabídne záznam koncertu, který loni v říjnu završil turné k Ležaté osmičce a kde vystoupili hosté Clarinet Factory a Vladimir 518. Jako bonus se na disku zhmotní klip k Homo demo ve 2D i 3D.

 

 

Nové DVD bude pokřtěno 17. října v pražském klubu SaSaZu, které bude hostit hanspaulský velkolepý večer s názvem TaTaZu! Dá se očekávat, že nebude nouze o skvělou show a výjimečnou vizuální podívanou. Roli speciálního hosta tentokrát přijala Lenka Dusilová.

Plánujeme opět značný upgrade scény a nějaké drobné úpravy projekcí. Scéna bude tentokrát v pohybu. Zaujala mě možnost kombinace dvou LED systémů s různou kvalitou rozlišení a různé hloubky jejich instalace. Prostor pódia bude jimi vymezen a my budeme v určitých momentech uzavřeni uvnitř. Pro tuto speciální příležitost jsem oslovil, kromě našeho stálého spolupracovníka VJ Clada, i další skvělé animátory Dalibora Jandu a Ondřeje Ševčíka. Playlist by měl být částečně odlišný od našich letních koncertů, ale v zásadě lze říci, že
audiovizuální rokenrolovej blázinec to bude jako vždycky.směje se Milan Cais

Vstupenky na koncert TaTaZu!, který se uskuteční 17. října, jsou od 7. září v prodeji výhradně v síti Ticketstream za 390 korun. Na místě pak budou k dostání za 450 korun. S koupí lístku je doporučeno neotálet, jelikož kapacita je omezena.  

Další informace

  • Název akce: Tata Bojs - TaTaZu
  • Datum: středa, 17 říjen 2012
  • Místo: PrahaSaSaZu
  • Cena: 390 Kč/na místě 450 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář