27.10.2013 13:00

To nejlepší od Pink Floyd zazní v Hybernii

Filip Benešovský a bratři Kašparovi se vracejí. Projekt s názvem The Best of Pink Floyd and Roger Waters odehrají spolu s dalšími zajímavými hosty 13. listopadu 2013 v pražském Divadle Hybernia.

 

Filip Benešovský již několikrát připomněl divákům v České republice, že hudba skupiny Pink Floyd je nadčasová. Nyní se vrací s projektem největších hitů britské legendy a publiku připravil představení na velice vysoké umělecké úrovni. Chybět by neměly zcela nově nastudované skladby, které zazní v rámci tohoto projektu poprvé živě. Koncert bude doprovázen unikátní audiovizuální show s kvadrofonním zvukem, projekcemi s titulky, filmovými střihy a drobnými hereckými vystoupeními. Jako exklusivní hosté se představí Michal Malátný a Jan Neckář.

 

 

Ve zpracování klasických floydovských alb není Filip Benešovský žádným nováčkem. Jeho adaptace alb The Wall a Dark side of the Moon sahá historicky do roku 2002, kdy postavil první "The Wall" v pražském klubu Futurum. Po ní následovala větší představení v Plzni, Praze, Žatci a Českém Krumlově. Z koncertu na náměstí Republiky bylo pořízeno DVD, jehož bonusem byla i zdravice od Nicka Masona. 31. října 2009 proběhl při příležitosti třicátého výročí vzniku alba The Wall zatím jeden z největších koncertů tohoto uskupení ve vyprodané pražské O2 Areně. Na velkolepý koncert byli přizváni i hosté z řad českých známých muzikantů, a dokonce i syn Rogera Waterse Harry. Adaptaci alba Dark side of the Moon poté Filip Benešovský s přáteli představili v Roudnici, Plzni, Litoměřicích, Žatci, Opavě a Bílině.

 

Sledujte rock na Facebooku:
 

 

Pokud tedy máte rádi hudbu Pink Floyd, určitě si nenechte toto představení ujít. Vstupenky zakoupíte v předprodejní v síti Ticketstream.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.