Visací zámek si k narozeninám nadělí novou desku

Naše legendární punková kapela Visací zámek chystá novou desku, ze které můžete živě slyšet ukázky na jejich vánočních koncertech v Praze a Brně.

Visací zámek Visací zámek Foto: Eva Makovská/musicweb.cz

Jako tradičně před Vánoci zvou Visáči na své vánoční koncerty, které letos můžete navštívit v pražském Lucerna Music Baru 1. prosince a v brněnské Flédě 13. prosince. Na těchto koncertech se budou jako každoročně slavit narozeniny, jak sami říkají „skromné, leč nejlepší punkové kapely“, která je na hudební scéně již 32 let, a to v nezměněné sestavě! Na oba koncerty, které jistě propuknou v divokou show, jsou zváni zajímaví hosté - letos jimi budou neméně známí punkoví Plexis a král pornofolku Záviš. Na pražský koncert je navíc nachystáno jedno tajné překvapení navíc.

 

 

Těšit se můžeme nejen na známé pecky z jejich dlouholeté tvorby, ale i na ukázky písní z právě natáčeného nového alba, jehož zatím pracovní název je Punkový království. Jaké z něj vzejdou hity či přímo punkové hymny, jakou je v současnosti například Známka punku, se nechme překvapit. Během listopadu jsme měli možnost navštívit některý z koncertů společného turné Visáčů společně s neméně legendárními Třemi sestrami v rámci OLD PUNX TOUR 2014, které trvá až do 6. prosince. Rozpis těchto koncertů hledejte na www.visaci.cz.

Čtěte také: Třem sestrám plánují velké oslavy třicetin 

Pokud použijeme citace pořadatele: „Není třeba připomínat, že pro fanoušky Visacího zámku je účast na výročním koncertě naprostou povinností!“ A vzhledem k tomu, že jejich tradiční prosincové narozeninové koncerty bývají beznadějně vyprodány, mrkněte do předprodejních sítí, zda na vás ještě nějaký ten lupen zbyl...

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář