W.O.CH. předvedou své umění v ostravském klubu Klid

David Ovčačík, který je zakladatelem skupiny W.O.CH., neboli Wind of Change, představí v Ostravě s pomocí několika hostů 11. srpna novou desku. Vystoupení tohoto zajímavého hudebního projektu se uskuteční v klubu Klid.

David Ovčačík - W.O.CH. David Ovčačík - W.O.CH. Zdroj: presskit

Kapela Wind of Change, zkráceně W.O.CH., vznikla v Americe a jedná se o zajímavý hudební projekt. Toto uskupení, které založil David Ovčačík z Ostravy, je inspirováno především místy jeho pobytu v USA. Jednalo se zejména o severozápad Spojených států, konkrétně pak oregonský Portland a Seattle ve státě Washington. Proto je také aktuální tvorba psána v anglickém jazyce. Debutové album Another Phase, které uskupení W.O.CH. připravilo, bude pokřtěno v ostravském klubu Klid.

 

 

Wind of Change tvoří skladatel, kytarista a zpěvák David Ovčačík, Michal Stulík, který hraje na baskytaru, a bubeník Marek Konečný. Vznik skladeb pro album Another Phase patří do období let 2006 až 2011. Křtu nové desky se zúčastní také velké množství hostů, kteří se na její tvorbě podíleli.

Nová deska bude uvedena do hudební společnosti 11. srpna v ostravském klubu Klid. Její první krůčky budou moci návštěvníci spatřit ve 21 hodin. Kromě této akce můžete W.O.CH. slyšet také o den dříve společně s britskou kapelou Kava Kava na novojičínském náměstí v rámci Novojičínského léta.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář