pondělí, 18 srpen 2014 23:33

X-Left To Die budou headlinery letošního Touchenfestu

Napsal(a)
X-left to Die X-left to Die Zdroj: Pořadatel festivalu

V sobotu 23.8. v Touchovicích nedaleko Loun proběhne druhý ročník open air festivalu Touchenfest.  Headlinerem letošního ročníku je chomutovská crossover rocková kapela X-Left To Die.

 X-Left To Die jsou rock-crossoverovou úderkou z Chomutova, která se stále více a více dostává do podvědomí fanoušků a získává si své místo na české hudební scéně. Letošní rok oslavili své desáté výročí a z festivalových pódií jsme je mohli vidět například na Basinfirefestu či na Masters of Rock. Na kontě mají početnou řádku demáčů, debutové album Potěšma a živé DVD Evil. V roce 2009 předskakovali v Brně dokonce samotnému Marilynu Mansonovi.

Čtěte také: Demencia Mortalis přichází s dekadentním albem The End is Nigh

Dále na Touchenfestu vystoupí roudnická gothic-doom metalová kapela Demencia Mortalis, která začátkem tohoto roku vydala novou desku s názvem The End is Nigh, kterou v Touchovicích představí trochu netradičně – bez houslí.

 

 

Mezi další účinkující pak patří domácí Barruth, kteří jsou zároveň i organizátory celé této akce, pražští rockeři Not Perfect, heavy metalová symfonie Falcar z Kladna, dále pak Wertex, Steelfaith, Ranydej a Skažená Skarlet.

 

Sledujte metal na Facebooku:
 

 

Přehled

Další články

 • Půl století Aerosmith oslaví i v Praze Půl století Aerosmith oslaví i v Praze

  Aerosmith patří mezi nejzásadnější pojmy rockové historie. Na kontě mají tuny hitů, 150 milionů prodaných alb, ale i potíže se zakázanými substancemi, které je nejednou málem zahubily. Ze všech patálií se ale nakonec dokázali vyškrábat a tak to už dotáhli až na konec páté desetiletky. A v rámci oslav tohoto úctyhodného jubilea se po deseti letech vrátí i do pražské O2 areny.

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici

  Američtí Korn se po třech letech vrátí do České republiky. 30. května 2020 v pražské Tipsport Areně představí své poslední album The Nothing. Jako předkapela vystoupí francouzská deathmetalová skupina Gojira.

 • Ozzy Osbourne vydá po deseti letech novou desku Ozzy Osbourne vydá po deseti letech novou desku

  Na začátku listopadu se na twitterovém účtu amerického zpěváka a textaře Ozzyho Osbourna objevil status, v němž tento stále aktivní muzikant avizoval nový singl. A druhý den jej skutečně vydal. A to nebylo všechno.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };