pondělí, 22 duben 2013 17:00

Zapařte s Dezperadoz, Mr. Wu a Belladonna na letošním JamRocku Doporučený

Napsal(a)
Dezperadoz Dezperadoz Zdroj: presskit

Letošní ročník oblíbeného hudebního festivalu JamRock nabídne velké množství zajímavých kapel a plno další rozmanité umělecké zábavy. Mezi nejzajímavější jména budou patřit zahraniční interpreti Dezperadoz, Belladonna, Mr. Wu a The Wolfgangs. Domácí scénu budou reprezentovat Chinaski, Kryštof, Tata Bojs, Tři Sestry, Škwor, BSP a mnozí další.

Festival JamRock, jak název napovídá, je zaměřený především na rockovou hudbu a svým propracovaným programem a výbornou atmosférou si již dlouho drží vysoký standard. Pro rok 2013 organizátoři připravili poctivou porci jedinečných koncertů, které jinde opravdu neuvidíte. Navíc se můžete těšit na skulptury, streetart a doprovodný program v duchu hesla Music & Art Festival, které je podtitulem celé akce.

Přečtěte si také: JamRock 2013: Předprodej vstupenek na festival již začal

Hlavním chodem na letošním menu budou western-metaloví Dezperadoz z Německa, kteří dovezou hodně zábavy se speciální světelnou i zvukovou show. Pro přiblížení si představte koktejl, do kterého zamícháte Nickelback, Kabáty, AC/DC, Rammstein a dozdobíte westernem. Neméně zajímavé bude také vystoupení energické kapely Mr. Wu z Rakouska, rock-noirové Belladonny z Itálie či vynikající rockabilly v podání francouzských The Wolfgangs.

 

 

Z tuzemské kuchyně si dramaturgové JamRocku pro návštěvníky festivalu připravili unikátní koncert skupiny Chinaski. Bude se jednat o jediný letošní festivalový koncert, který kapela absolvuje a pro který si navíc Michal Malátný a jeho parta připravili speciální scénu. Návštěvníci se rovněž mohou těšit na Kryštof ve vrcholné formě, kterou formace stvrdila vyprodaným halovým turné. Oblíbení Tata Bojs zase nabídnou zajímavou scénu s trojrozměrnými efekty. Dalšími ověřenými jmény budou Tři Sestry, Škwor, BSP a desítky dalších interpretů. Festival JamRock v Orlických horách tedy nabídne výborný program, krásné prostředí a jedinečnou atmosféru.

Přehled

Další články

 • Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně

  Fanoušci hudební legendy Freddieho Mercuryho a skupiny Queen mohou v květnu zažít megakoncert Queen Relived 2020 v O2 areně hned dvakrát po sobě. Pro velký zájem o vstupenky přidávají organizátoři v sobotu 16. května 2020 další show. Jedna z nejlepších světových tribute skupin Queenie tak po 1200 odehraných koncertech po celém světě uvede na domácí půdě dvojitou dávku těch nejlepších hitů legendární britské rockové kapely.

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

 • Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté

  Také tento srpen se u jezera ve středočeské Sadské sešli příznivci rockové a metalové hudby na festivalu Rock of Sadská. Jednalo se již o šestý ročník a tak se pořadatelům podařilo vychytat většinu much. A jelikož se návštěvníků sjíždí každým rokem víc a víc, mohli si dovolit i více kapel ze zahraničí. Připomeňte si v naší exkluzivní reportáži jak to letos probíhalo.

 • Foto: The Tiger Lillies, Divadlo Archa, 6. 11. 2019 Foto: The Tiger Lillies, Divadlo Archa, 6. 11. 2019

  The Tiger Lillies je tříčlenná skupina, která vznikla v roce 1989. Všichni členové pocházejí z Londýna. Koncertují po celém světě a v České republice koncertují pravidelně od doby svého vzniku. Mrkněte na náš fotoreport z Divadla Archa.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };