Zapařte s Dezperadoz, Mr. Wu a Belladonna na letošním JamRocku Doporučený

Letošní ročník oblíbeného hudebního festivalu JamRock nabídne velké množství zajímavých kapel a plno další rozmanité umělecké zábavy. Mezi nejzajímavější jména budou patřit zahraniční interpreti Dezperadoz, Belladonna, Mr. Wu a The Wolfgangs. Domácí scénu budou reprezentovat Chinaski, Kryštof, Tata Bojs, Tři Sestry, Škwor, BSP a mnozí další.

Dezperadoz Dezperadoz Zdroj: presskit

Festival JamRock, jak název napovídá, je zaměřený především na rockovou hudbu a svým propracovaným programem a výbornou atmosférou si již dlouho drží vysoký standard. Pro rok 2013 organizátoři připravili poctivou porci jedinečných koncertů, které jinde opravdu neuvidíte. Navíc se můžete těšit na skulptury, streetart a doprovodný program v duchu hesla Music & Art Festival, které je podtitulem celé akce.

Přečtěte si také: JamRock 2013: Předprodej vstupenek na festival již začal

Hlavním chodem na letošním menu budou western-metaloví Dezperadoz z Německa, kteří dovezou hodně zábavy se speciální světelnou i zvukovou show. Pro přiblížení si představte koktejl, do kterého zamícháte Nickelback, Kabáty, AC/DC, Rammstein a dozdobíte westernem. Neméně zajímavé bude také vystoupení energické kapely Mr. Wu z Rakouska, rock-noirové Belladonny z Itálie či vynikající rockabilly v podání francouzských The Wolfgangs.

 

 

Z tuzemské kuchyně si dramaturgové JamRocku pro návštěvníky festivalu připravili unikátní koncert skupiny Chinaski. Bude se jednat o jediný letošní festivalový koncert, který kapela absolvuje a pro který si navíc Michal Malátný a jeho parta připravili speciální scénu. Návštěvníci se rovněž mohou těšit na Kryštof ve vrcholné formě, kterou formace stvrdila vyprodaným halovým turné. Oblíbení Tata Bojs zase nabídnou zajímavou scénu s trojrozměrnými efekty. Dalšími ověřenými jmény budou Tři Sestry, Škwor, BSP a desítky dalších interpretů. Festival JamRock v Orlických horách tedy nabídne výborný program, krásné prostředí a jedinečnou atmosféru.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář