Zpěvačka Lenny v roli předskokana Macy Gray

Koncert Macy Gray v pražském klubu SaSaZu se uskuteční za necelý měsíc a známe již, koho si tato americká zpěvačka vybrala jako support.

Lenny a Lenka Filipová Lenny a Lenka Filipová Zdroj: iDnes.cz

Macy Gray se do Prahy vrací po čtyřech letech a její typický hlas se rozezní již 23. února v holešovickém SaSaZu. Zastaví se zde v rámci svého turné k nové desce The Way.

Čtěte také: Macy Gray se vrací do České republiky

Svého předskokana hledala v řadách tuzemských umělců a vybrala si nadějnou Lenny. Ta je již držitelkou ceny Anděl za objev roku, ačkoliv vloni oslavila teprve krásné dvacáté narozeniny. Lenny je umělecké jméno a pokud prozradíme její pravé - Lenka Filipová -, hned bude zřejmé, po kom tato talentovaná zpěvačka své nadání zdědila.
Poprvé jsme o ní mohli slyšet v souvislosti s vydáním jejího debutového EP All My Love. Zaujala na svůj věk neobvykle chraplavým hlasem a rázem si získala své posluchače, jejichž řady s další tvorbou neustále rostou. Následovalo EP Fighter a v současné době pilně pracuje na svém prvním albu, které by mělo být hotovo na jaře letošního roku.
Koncertuje sama či se svou matkou Lenkou Filipovou. Vidět jste ji v loňském roce mohli i na řadě festivalů či Kryštof kempech.


 

K anglicky zpívaným textům má hodně blízko, neboť studuje na londýnské hudební škole. K chystanému koncertu sama říká: „Vzpomínám, že už jako teenager jsem Macy často poslouchala, protože její hudba mě textově i hudebně velmi oslovovala. Nabídka zahrát si s Macy na jednom pódiu je pro mě velká pocta a neskutečně se na tento zážitek těším.“
Koncert americké stálice populární hudby Macy Gray spolu se zářící hvězdičkou Lenny bude jistě velkým zážitkem nejen pro ně, ale i pro četné diváky. Pokud i vy chcete být osobně u toho, neváhejte se zakoupením vstupenek v předprodejní síti Ticketpro v cenách od 790 do 990 korun.

Další informace

  • Název akce: Macy Gray
  • Datum: pondělí, 23 únor 2015
  • Místo: SaSaZuPraha
  • Cena: 790 - 990 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář