Vanna přivezli do Prahy bostonský hardcore

Ve čtvrtek 27. června se českým fanouškům moderního hardcore představila bostonská partička Vanna. Do pražského klubu Rock Café je přijely podpořit tři české kapely Born Again, Saved By The Fortune a Patapon. 

Vanna Vanna Zdroj: musicallydiversified.com

Přestože pořadatelé počítali s větší návštěvností a do Rock Café ve výsledku dorazila necelá stovka fanoušků, počet návštěvníků se nakonec příznivě odrazil na celkové atmosféře koncertu, který porobíhal v takřka kamarádském duchu. O lehce rozpačitý začátek akce se postarala litoměřická skupina Patapon. Klukům z Patapon je okolo dvanácti let a z jejich tvorby není těžké odvodit, u kterých kapel čerpají inspiraci, přesto mají určitě velký potenciál do budoucna. I přes mírně nečitelný zvuk kluci odvedli kvalitní práci a bylo vidět, že si vystoupení užívají.

Čtěte také: Parkway Drive: Metalcorové ikony znovu v Praze

Když se na pódiu objevili Saved By The Fortune, dali se první odvážlivci z řad diváků do pohybu a během jejich setu se prostor  před pódiem slušně zaplnil. SBTF vytvořili lehkou emo atmosféru, kterou vzápětí rozbili Born Again sým nekompromisním death metalem a připravili diváky na nadcházející bostonskou hardcorovou show.

 

 

Vanna odstartovali svůj energický set naprosto bez rozpaků písněmi z nového alba The Few and the Far Between, které mělo v jejich setlistu asi největší zastoupení. První circle pit se vytvořil asi při třetí písničce a vřava pod pódiem se zastavila prakticky jen ve chvíli, kdy zpěvák Davey Muise slezl z pódia a postavil si stojan s mikrofonem mezi diváky. Ti okolo něj vytvořili kruh a držíce se okolo ramen frontman spolu s fanoušky odzpíval pomalou píseň Please Stay.

 

Sledujte metal na Facebooku:
 

 

Čas od času se dolů do publika přišel podívat i kytarista a v jednu chvíli se na stage objevili i dva roadies kapely, aby pomohli s vokály. Vanna, jak už to u hardcorových kapel bývá zvykem, hodně komunikovali s fanoušky a jak všichni očekávali, padla zmínka i o finále NHL, které Boston prohrál čtyři dny před koncertem. Celkem zaznělo necelých deset písní, ale Vanna ukázali, že jde hlavně o energii a nasazení, než kvantitu. Výsledkem byla kvalitní hardcorová akce, z které nikdo nemohl odcházet nespokojen.

Napsal(a):

11 komentáře

  • Odkaz Komentáře preernord sobota, 17 září 2022 21:10 napsal(a) preernord

    It also allows the connection of OH and NH protons, a fact which is important for the signal assignment of 13 C NMR signals of the aromatic ring in rifamycin. 100mg doxycycline tablets from india and Johnson, I.

  • Odkaz Komentáře algocuh sobota, 17 září 2022 19:59 napsal(a) algocuh

    The use of isotretinoin in acne. what are the side effects of doxycycline At times, nodules can combine; forming large suppurative plaques that can result in persistent scarred sinus tracts.

  • Odkaz Komentáře rulussy neděle, 11 září 2022 02:14 napsal(a) rulussy

    Your healthcare provider will be the best resource to decide which fertility medications and treatments will be most effective for you. clomiphene citrate 25 mg uses for male Would be evaluated by the last dose in the new drugs, no estrogen resulting in assisted reproductive tract.

Zanechat komentář