Avenged Sevenfold si podruhé zahráli v Call of Duty

Šestého listopadu vyšel již třetí díl série Black Ops v rámci snad nesmrtelného herního titulu Call of Duty. Stejně jako před třemi lety na Black Ops II si i ve trojce zahráli Avenged Sevenfold. K prožitku z multiplayerového gameplaye příspěli instrumentálkou Jade Helm.

Avenged Sevenfold a jejich píseň Carry On v Black Ops II Avenged Sevenfold a jejich píseň Carry On v Black Ops II Zdroj: Youtube.com

Od smrti bubeníka Jamese Reva Sullivana v roce 2009 protekla již spousta vody a je vidět, že Avengedi se přes tuto ztrátu přenesli a pokračují v boji o hudební scénu dál. A to i přesto, že přišli o sympatie mnoha původních fanoušků.

Už je to So Far Away. Avengedi se totiž již podruhé podíleli na tvorbě soundtracku ke světoznámému Call of Duty. Připomeňme, že před třemi lety hře věnovali svou skladbu Carry On, ke které dokonce natočili „herní" záznam z koncertu. „Celé dva dny jsme věnovali snímaní pohybů. Přišli jsme [do studia], oblíkli si takový pitomý oblečky a poskakovali, jako kdybychom byli na koncertě. [...] když nahrávali moje vokály, musel jsem strčit hlavu do takového svěráku pomocí kterého nahrávali, jak zpívám která slova. [...] byla to celkem sranda," prozradil frontman Shadows.

A letos k Black Ops III vyšla další skladba A7X. Tentokrát se jedná o instrumentální track s názvem Jade Helm, který si můžeme poslechnout při hraní multiplayeru. Avengedi mimo to připravují své již sedmé album, nicméně o něm prozatím nic neprozradili. V červenci pouze oznámili, že od nich odešel Arin Ilejay, který obsadil bubenickou stoličku po Revovi a kterého jsme si mohli poslechnout na desce Hail to the King. Arin s kapelou nehraje již přes rok – prý kvůli tomu, že měl odlišné představy o směřování kapely.

Napsal(a):

Zanechat komentář