02.03.2016 7:00

Corey Taylor Slipknot neopouští

Nedávno se Corey v podcastu Someone Who Isn't Me nechal slyšet, že „už začíná být unavený z koncertování" a že „jednou bude muset skončit." Jak jinak, internet si to vyložil po svém a hned den na to musel Corey fanoušky uklidňovat, že kapelu rozhodně neopouští, že šlo pouze o překroucená tvrzení.

Corey v dané části rozhovoru pro podcast BBC Radia 1 odpovídal na otázku, jestli se někdy může stát, že začne být unavený z ježdění po festivalech a koncertech, a Corey odpověděl: „Víš, upřímně, kdyby ses mě zeptal před rokem, řekl bych, že ne. Ale teď... teď už nad tím trochu začínám přemýšlet. Je mi čtyřicet dva, už nejsem mladý. A ať se snažím, jak se snažím, jsem už trochu spráskaný."

Načež dodal: „Nevím, jestli bych ukončil kariéru. Od Slipknotů bych možná časem odešel, protože ta muzika je prostě taková, jaká je; energická. Nevím, jestli to zvládnu, až mi bude přes padesát. Nerad bych, aby se kapela cítila, jako že je brzdím, protože to prostě fyzicky nedávám. Ne, od muziky bych neodešel, pravděpodobně bych potom jenom opustil Slipknoty."

Jak sami vidíte, Coreyho vyjádření bylo mnohem méně přímé, než jaké ho prezentoval internet. A když se na to podíváme z jiné stránky – Coreyho odpověď je naprosto logická. Každý bude muset „někdy" odejít od toho, co celý život dělá. Na Twitteru pak Corey obhájil svůj postoj sám: „Od Slipknotů neodcházím. Poslouchejte a čtěte interview v původnímu kontextu, ne z něj vytržené. Mluvím jenom o pauze. Právě kvůli tomuhle nemám rád všechny ty ‚cut and paste' deníky."

Corey v interview promluvil i o budoucím směřování kapely: „Jednou se zase budeme muset někam posunout. Posouváme se s každým svým albem. Myslím si, že do budoucna bude naše muzika méně šílená a více kreativní." Slipknoti naznačili, že by jejich příští počin mohl být rovnou dvojalbem. Poslední album kapely s názvem .5: The Gray Chapter vyšlo v roce 2014 po dlouhých šesti letech čekání.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.