Avril Lavigne upoutává pozornost novým singlem

Avril Lavigne zveřejnila nový singl s názvem Here's to Never Growing Up. Ten se stal jen předzvěstí nového alba, které by kanadská umělkyně chtěla vydat již na sklonku letošního léta.

Avril Lavigne Avril Lavigne Zdroj: hdwallpapersphotos.com

Téměř po dvou letech spatřil světlo světa nový singl zpěvačky Avril Lavigne, který nese název Here's to Never Growing Up. Jedná se o první zveřejněnou skladbu z nového zpěvaččina alba, které už je dle jejích slov nahrané. Prozatímní název alba není znám a rovněž není známo ani datum oficiálního vydání.

Proslýchá se však, že by album mohlo vyjít na konci května nebo během června. Nové album bude rockovější, s patřičnou dávkou popových prvků. Mělo by se podobat staršímu, úspěšnému albu The Best Damn Thing, které zpěvačka vydala v roce 2007 a na němž najdeme megahit Girlfriend.

 

 

V případě písničky Here's to Never Growing Up se jedná o pohodovou, chytlavou skladbu. Jako by se vrátila „stará" Avril, která vezme do ruky kytaru a k tomu zpívá. Sama zpěvačka v několika rozhovorech zmínila, že její poslední album nemělo takový úspěch, jaký předpokládala. To bylo způsobeno upuštěním od rockovějších a melodičtějších tónů, jelikož šlo o zpověď toho, co prožívala.

Nová písnička je hraná na kytaru a doplněná o bicí, avšak je poměrně melodická a líbivá. Skladba popisuje pohodu lidí, kteří si užívají víkendového života s láhví v ruce a nespoutanosti v podobě tance na baru a zpěvu, kterým říkají, že nikdy nezestárnou. Text ukazuje, jak snadné je vypnout a hodit všechny trable za hlavu.

Napsal(a):

Zanechat komentář