19.04.2024 13:55

Bruce Dickinson zahájil turné k sólové desce netradičně: Prodával lístky a chystá se na Masters of Rock Doporučeno

Bruce Dickinson v O2 Areně v čele Iron Maiden. Bruce Dickinson v O2 Areně v čele Iron Maiden. Foto: Petr Zip Hájel/musicweb.cz

Legendární zpěvák Iron Maiden, Bruce Dickinson, se 12. dubna vydal na turné k propagaci svého nového sólového alba The Mandrake Project. Start proběhl v kultovním losangeleském klubu Whisky a Go Go netradičním způsobem - Dickinson sám prodával lístky v pokladně.

Toto turné je pro Bruce Dickinsona výjimečné hned z několika důvodů. Jedná se o jeho první sólové koncerty po dvaceti letech a zároveň o jeho první vystoupení v klubu Whisky a Go Go. Dickinson v minulosti s Iron Maiden vystupoval v mnoha slavných klubech a na festivalech po celém světě, ale v tomto ikonickém losangeleském podniku se dosud představit nestihl.

Fanoušci si tak mohli užít nejen skvělý koncert, ale také jedinečnou příležitost setkat se s Dickinsonem osobně a zakoupit si od něj lístek. Akce vzbudila velký zájem a vstupenky se rychle vyprodaly.

Turné The Mandrake Project Tour bude pokračovat po Severní Americe a Evropě. Dickinson se v jeho rámci 16. června představí i jako jeden z headlinerů festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.

Dickinson slibuje energická a strhující vystoupení plná rockových hitů a zaručeně nezapomenutelných zážitků. Kromě zpěváka na podiu uvidíme kytaristy Chrise Declercqa a Philipa Naslunda, basačku Tanyu O'Callaghan, klávesáka Mistheriu a bubeníka Dava Morena.

Lístky na jubilejní dvacátý ročník Masters of Rock nakoupíte zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.