Carcass vydají v listopadu nové EP

Skupina Carcas, britská legenda morbidního metalu, se rozhodla potěšit své fanoušky vydáním materiálu, který vznikl při nahrávání posledního alba Surgical Steel, avšak na desku se nedostal. Do Evropy tento sběratelský kousek dorazí již 14. listopadu.

Morbidní Carcass vydávají EP, které se v Evropě objeví již v polovině listopadu Morbidní Carcass vydávají EP, které se v Evropě objeví již v polovině listopadu Zdroj: Archiv skupiny Carcass

Název skupiny Carcass, která vznikla v roce 1985 v proslulém anglickém městě Liverpoool, bychom do češtiny mohli přeložit jako mršina. Celý hudební koncept skupiny ani její poslední album však rozhodně zmršené nebyli. Možná i to je důvodem, proč skupina nyní vyrukovala se zcela novými nahrávkami, které hodlá posluchačům a fanouškům představit zhruba v polovině listopadu letošního roku.

Dlouhohrající single s názvem Surgical Remission / Surplus Steel bude obsahovat čtyři skladby, které se doposud objevily pouze jako součást limitovaných edicí Surgical Steel, a jednu píseň dosud nevydanou. Nový počin bude k dispozici  ve formě digipacku a vinylu v několika barevných provedeních. Zajímavostí taktéž je, že na jeho vydání spolupracoval i zpěvák skupiny The Black Dahlia Murder Trevor Strnad.

 

 

Na minialbu, které bude v Severní Americe k dostání od 11. listopadu a v Evropě od 14. listopadu tohoto roku, nalezneme tedy tyto skladby:

1. A Wraith In The Apparatus
2. Intensive Battery Brooding
3. Zochrot
4. Livestock Marketplace
5. 1985 (reprise)

"Řekli jsme si, že fanouškům zpřistupníme všechny skladby z nahrávání Surgical Steel na EP," komentuje vydání sběratelského kousku frontman kapely Jeff Walker a dodává:"Takže pokud jste si koupili jen standardní CD a ne digipack nebo japonskou verzi a nedostalo se vám do rukou vydání časopisu Decibel s flexi diskem, tak tady vám dáváme všechny bonusové skladby na jednom disku. A to včetně jedné nevydané skladby. Užijte si je."

Napsal(a):

Zanechat komentář