Kapela Sarah & The Adams vydává nové album

V únoru letošního roku Vám Musicweb přinesl informaci o české kapele Sarah & The Adams, která je ve studiu a pracuje na své druhé řadové desce. Činy se staly skutečností a 8. října se na pultech obchodů objeví jejich nová deska s výstižným názvem Thank you.

Sarah & The Adams Sarah & The Adams Zdroj: www.sarahandtheadams.cz

 Novinka se bude žánrově pohybovat na pomezí popu, folku a country stylu a vyjma dvou písní bude celá v angličtině. Kromě tradičního klavíru se na desce objeví ve velké míře ukulele, na které Šárka skládala většinu materiálu. Krom jedné písně, u níž se na textu podílel americký básník Lucien Zell, je deska kompletně autorská. Podle slov Šárky Adámkové bylo cílem natočit svobodomyslnou, živou desku s nekonvenčním zvukem. Obsahem písní jsou většinou autorčiny životní situace nebo pocity - návrat domů, rozchod, láska nebo vzpomínky.

Deska se oficiálně pokřtí 25. listopadu v pražském divadle Disk. Samotný křest alba bude součástí turné, které obsahuje 12 zastávek napříč Českou republikou. Kapela na něj ve spolupráci s rádiem Dixie vyjela již 18. září. Samotná deska vyjde 8. října v síti Bontonland a v digitální podobě na clickmusic.cz.

Čtěte také: Sarah and The Adams připravují druhé album

Zastávky Dixie Tour:
22.10. - Rychnov nad Kněžnou, 26.10. - Brno, 7.11. - Český Krumlov, 13.11. - Opava, 14.11. - Odry, 15.11 - Valašské Meziřící, 16.11. - Šumperk, 25.11. - Praha (křest desky), 28.11. - Trhové Sviny, 29.11. - Pardubice

Napsal(a):

Zanechat komentář