Cartonnage podpoří české skokany skladbou Winter Song

Elektro-popové duo Cartonnage se zúčastní Světového poháru ve skocích na lyžích. Nebudou rozšiřovat řady závodníků, ale přijedou do harrachovského areálu podpořit jak sportovce, tak fanoušky. Pro tuto výjimečnou událost složila skupina Cartonnage i novou píseň, Winter Song.

Cartonnage v klipu Winter Song Cartonnage v klipu Winter Song Zdroj: archiv interpreta

Světový pohár v letech na lyžích letos hostí Harrachov, a to první únorový víkend. Cartonnage pro tento sportovní svátek složili hymnu, která bude provázet návštěvníky po celou dobu konání závodu. Winter Song, jak se skladba jmenuje, už má i vlastní videoklip s lyžařskou tematikou.

Hlavními postavami klipu se stalo duo Cartonnage, Vanda Choco a Armin Effenberg, ale objevují se v něm i herec Lukáš Pavlásek a skokani české reprezentace. Natáčení se ujali Dan Svátek v roli režiséra a Jakub Šimůnek jako kameraman, zatímco o stylové kostýmy se postaral Josef Čechota.

„Celý klip je zasazený do konce sedmdesátých let minulého století. Dvě figuríny z výlohy si udělají výlet na Ještěd, kde ve finále uspořádají pořádnou párty. Máme rádi nadsázku a humor a v tomto klipu jsme si všeho náležitě dopřáli,“ dodávají Cartonnage.

 

 

Přestože oficiální termín konání Světového poháru v letech na lyžích je 1. až 3. února, Cartonnage to rozjedou ještě o den dřív v Apache Music Clubu. Následně se v pátek postarají o zahřátí publika během dvou Warm Up Live koncertů.

Pódium Světového poháru však nebude patřit jen Cartonnage. Pomoct s vytvořením správné atmosféry přijedou i další kapely. Sobota bude patřit AC/DC Revivalu a britským Mirrors. Nedělní dopoledne pak prohřeje vystoupení Eddie Stoilow.

Napsal(a):

Zanechat komentář