Eddie Stoilow, Erika Fečová, Orion a Movember Love

Každoroční listopadový čas kníračů, tedy Movember, má pro letošní rok unikátní hymnu. Tři čeští interpreti spojili síly a společně nahráli skladbu, která má za cíl spojit Mo sestry a Mo bratry v boji za mužské zdraví.

Eddie Stoilow podporují Movember Eddie Stoilow podporují Movember Promo kapely

Mo sestra Erika Fečová a Mo bratři z Eddie Stoilow, společně s Orionem, natočili píseň Movember Love, která tak podpoří celosvětovou charitativní iniciativu Movember zaměřující se na boj proti rakovině prostaty. Skupině Eddie Stoilow se skladba natolik zalíbila, že se rozhodli ji použít i jako jejich oficiální singl. K Movember Love – Eddie Stoilow feat Erika Fečová a Orion vznikl i velmi povedený videoklip.

 

 

Eddie Stoilow k tomu dodali: „Jako každý rok se těšíme na čas kníračů a to je právě listopad, kdy se sejde celá Movember family. Tato akce je pro nás tento rok extrémně příjemná, jelikož jsme byli s Eddie Stoilow požádáni vedením Movemberu o složení oficiální hymny. Spojili jsme síly s Orionem a s Mo sestrou Erikou Fečovou z Navigators a vznikla hymna pod názvem Movember Love. Je nám tedy ctí a necháváme růst porost nejen hudební, který nás spojuje! Peace and Mo.“ Singl Movember Love si budete moci živě poslechnout například 14. prosince v pražském Meet Factory, kde předvánočním koncertem pokračují oslavy desátého výročí existence skupiny Eddie Stoilow.

Napsal(a):

Zanechat komentář