neděle, 12 duben 2015 13:00

Chris Adler z Lamb of God si zahraje s Megadeth

Napsal(a)
Bubeník Chris Adler si zahraje s Megadeth Bubeník Chris Adler si zahraje s Megadeth Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Lamb of God
Po dvoutýdenních spekulacích se nakonec potvrdilo, že Chris Adler, bubeník Lamb of God, bude hrát na novém albu Megadeth. O delším působení se však zatím nemluví.
 
Možnost spolupráce Chrise s Megadeth se objevila již 14. března a spekulace se začaly potvrzovat, když byl Chris viděn se zpěvákem skupiny Davidem Mustainem, jak se ve fastfoodu na něčem domlouvají. Nemoc zvaná paparazzi holt atakuje i metalové hvězdy. Zvěsti nakonec byly oficiálně potvrzeny. To ale není všechno, co kapela ohlásila do světa: na nadcházejícím albu bude hrát také Kiko Loureiro, kytarista kapely ANGRA.
 
Jelikož se Chris nestane stálým členem a nebude s kapelou ani jezdit po koncertech, je bubenická stolička po Shawnu Droverovi stále oficiálně neobsazená. Pořád tak existuje možnost, že by se k formaci mohl vrátit bubeník Nick Menza a kytarista Marty Friedman, členové z přelomu 80. a 90. let. Nick o této možnosti řekl: „Jsem otevřený všemu, co by se mohlo stát. Je to na Davovi“. A Marty by prý „nad tím popřemýšlel,“ ale jak sám dodal: „nic není jisté.
 
Ať to dopadne jakkoliv, Chrisova účast alespoň na albu jistá je: „Skočím do toho po hlavě. [...] Věřím, že spolu zvládneme něco opravdu speciálního. Připravte se na zvlášť vzrušující epizodu v historii Megadeth,“ komentoval svou účast. Basu rozezní David Ellefson, který je společně s Mustainem posledním stálým členem této legendární metalové bandy.

Další články

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně

  Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně. Očekávaný čas akcí a slev je tady. Pokud hledáte nová sluchátka nebo reproduktory, nastává ideální doba ke koupi. Vybíráme pro vás momentálně ty nejzajímavější kousky od Mobil Pohotovosti. Z čeho můžete vybírat?

 • Iron Maiden v červenci zahrají v Praze Iron Maiden v červenci zahrají v Praze

  Britští heavymetaloví velikáni Iron Maiden se znovu vrátí do Prahy. V červenci příštího roku vystoupí na stadionu Sinobo ve Vršovicích. Jako předskokany s sebou přivezou skupiny Airbourne a Lord of the Lost.

 • Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny

  Jedna z největších rockových kapel historie se vydala na své (další) rozlučkové turné a v jeho rámci ji cesta podruhé zavede i do Prahy. Zatímco letošní vystoupení se odehrálo v Edenu, 1. července příštího roku se představí v O2 areně.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };