Chris Adler z Lamb of God si zahraje s Megadeth

Po dvoutýdenních spekulacích se nakonec potvrdilo, že Chris Adler, bubeník Lamb of God, bude hrát na novém albu Megadeth. O delším působení se však zatím nemluví.
Bubeník Chris Adler si zahraje s Megadeth Bubeník Chris Adler si zahraje s Megadeth Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Lamb of God
 
Možnost spolupráce Chrise s Megadeth se objevila již 14. března a spekulace se začaly potvrzovat, když byl Chris viděn se zpěvákem skupiny Davidem Mustainem, jak se ve fastfoodu na něčem domlouvají. Nemoc zvaná paparazzi holt atakuje i metalové hvězdy. Zvěsti nakonec byly oficiálně potvrzeny. To ale není všechno, co kapela ohlásila do světa: na nadcházejícím albu bude hrát také Kiko Loureiro, kytarista kapely ANGRA.
 
Jelikož se Chris nestane stálým členem a nebude s kapelou ani jezdit po koncertech, je bubenická stolička po Shawnu Droverovi stále oficiálně neobsazená. Pořád tak existuje možnost, že by se k formaci mohl vrátit bubeník Nick Menza a kytarista Marty Friedman, členové z přelomu 80. a 90. let. Nick o této možnosti řekl: „Jsem otevřený všemu, co by se mohlo stát. Je to na Davovi“. A Marty by prý „nad tím popřemýšlel,“ ale jak sám dodal: „nic není jisté.
 
Ať to dopadne jakkoliv, Chrisova účast alespoň na albu jistá je: „Skočím do toho po hlavě. [...] Věřím, že spolu zvládneme něco opravdu speciálního. Připravte se na zvlášť vzrušující epizodu v historii Megadeth,“ komentoval svou účast. Basu rozezní David Ellefson, který je společně s Mustainem posledním stálým členem této legendární metalové bandy.
Napsal(a):

Zanechat komentář