neděle, 12 duben 2015 13:00

Chris Adler z Lamb of God si zahraje s Megadeth

Napsal(a)
Bubeník Chris Adler si zahraje s Megadeth Bubeník Chris Adler si zahraje s Megadeth Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Lamb of God
Po dvoutýdenních spekulacích se nakonec potvrdilo, že Chris Adler, bubeník Lamb of God, bude hrát na novém albu Megadeth. O delším působení se však zatím nemluví.
 
Možnost spolupráce Chrise s Megadeth se objevila již 14. března a spekulace se začaly potvrzovat, když byl Chris viděn se zpěvákem skupiny Davidem Mustainem, jak se ve fastfoodu na něčem domlouvají. Nemoc zvaná paparazzi holt atakuje i metalové hvězdy. Zvěsti nakonec byly oficiálně potvrzeny. To ale není všechno, co kapela ohlásila do světa: na nadcházejícím albu bude hrát také Kiko Loureiro, kytarista kapely ANGRA.
 
Jelikož se Chris nestane stálým členem a nebude s kapelou ani jezdit po koncertech, je bubenická stolička po Shawnu Droverovi stále oficiálně neobsazená. Pořád tak existuje možnost, že by se k formaci mohl vrátit bubeník Nick Menza a kytarista Marty Friedman, členové z přelomu 80. a 90. let. Nick o této možnosti řekl: „Jsem otevřený všemu, co by se mohlo stát. Je to na Davovi“. A Marty by prý „nad tím popřemýšlel,“ ale jak sám dodal: „nic není jisté.
 
Ať to dopadne jakkoliv, Chrisova účast alespoň na albu jistá je: „Skočím do toho po hlavě. [...] Věřím, že spolu zvládneme něco opravdu speciálního. Připravte se na zvlášť vzrušující epizodu v historii Megadeth,“ komentoval svou účast. Basu rozezní David Ellefson, který je společně s Mustainem posledním stálým členem této legendární metalové bandy.

Další články

 • Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny

  Jedna z největších rockových kapel historie se vydala na své (další) rozlučkové turné a v jeho rámci ji cesta podruhé zavede i do Prahy. Zatímco letošní vystoupení se odehrálo v Edenu, 1. července příštího roku se představí v O2 areně.

 • Odložený koncert Ozzyho a Judas Priest má nový termín Odložený koncert Ozzyho a Judas Priest má nový termín

  Ozzy Osbourne se potýká s kupou zdravotních potíží, jež ho nutí měnit plán zastávek probíhajícího rozlučkového turné. Mezi odložené termíny patří i pražský koncert v O2 areně, původně naplánovaný na 29. února. Ozzy společně s dalšími veterány - Judas Priest - vystoupí 13. listopadu příštího roku.

 • Bohemian Metal Rhapsody představuje na debutovém DVD spoustu nových tváří Bohemian Metal Rhapsody představuje na debutovém DVD spoustu nových tváří

  Projekt Bohemian Metal Rhapsody je duševním dítětem bubeníka Citronu Radima Pařízka a má za sebou poměrně složitou genezi. Jeho prvním oficiálním produktem je DVD se záznamem vystoupení na festivalu Ostrava v plamenech v roce 2018. Zde se poprvé představili v nejnovější sestavě.

 • Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté

  Také tento srpen se u jezera ve středočeské Sadské sešli příznivci rockové a metalové hudby na festivalu Rock of Sadská. Jednalo se již o šestý ročník a tak se pořadatelům podařilo vychytat většinu much. A jelikož se návštěvníků sjíždí každým rokem víc a víc, mohli si dovolit i více kapel ze zahraničí. Připomeňte si v naší exkluzivní reportáži jak to letos probíhalo.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };