Skrytá kamera. Kdo by ji neznal? Jenže v některých zemích je tato kdysi oblíbená legrace již pouhým přežitkem. Dnes je moderní karaoke na benzínce.

V Americe se baví poslední dny videem, ve kterém dvojice, která právě tankuje do svého rodinného vozu pohonné hmoty, zpívá duet mezi procházejícími lidmi. Nápad na tuto povedenou reality show dostal Timothy Stack (*1956), známý americký filmový a televizní herec a scénárista.

 

 

Pravidla jsou celkem prostá. Představte si, že si jdete pro pistoli ke stojanu a prozpěvujete si písničku, kterou jste například zrovna zaslechli v rádiu (komu se to nestává, že někdy ten song prostě nejde dostat z hlavy). Na malé obrazovce zabudované ve stojanu vás ale sleduje Timothy Stack (který se vydává za reportéra imaginární kabelové televize) ze zpravodajství Pumpcast News. Když se mu zalíbíte, pobídne vás, abyste zazpívala. Šli byste do toho?

Dlužno podotknout, že scénku vidělo za týden přes jedenáct milionů lidí. A rozhodně se podívejte na celý záznam, stojí to za to.

Zanechat komentář