Elita ČR v jednom videoklipu. Eddie Stoilow a Xindl X mají dotočeno

Pop-rocková sestava kolem Honzy Žampy, společně za pomoci Ondřeje Ládka, alias Xindla X, natočila dlouho očekávaný videoklip k singlu Elita z aktuální desky Oh My God!. Elitou našeho národa se videoklip jen hemží.

Michael Fleischmann a Eddie Stoilow Michael Fleischmann a Eddie Stoilow Zdroj: Johana Turner

Palác Akropolis v Praze již dlouho nezažil takovou koncentraci hvězd, jako při natáčení klipu Elita skupiny Eddie Stoilow. Jedna z mála písní, která je zpěvákem a frontmanem Janem Žampou zpívána v češtině, má potenciál obsadit tuzemské rozhlasové stanice, ale samozřejmě také televizní hitparády. Kluci z Eddie Stoilow na to samosebou mysleli, a tak společně s Xindlem X, který s Elitou vypomohl, natočili videoklip.

Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Tomáš Hanák, Kateřina Brožová, Richard Nedvěd, Pavel Cejnar, Tereza Brodská, Mahulena Bočanová, Jitka Asterová, Jana Bernášková, Iva Pazderková, (guru) Bob Klepl. Co mají tato jména společného? Odpověď je jednoduchá – boxerský souboj v klipu Elita, který paroduje například i talentové soutěže či politické debaty. Natáčeno bylo pod taktovkou režiséra Petra Gabaje a se stylingem Dušana Chrástka.

Ve videu můžete poznat též sportovního komentátora Michela Fleischmanna. Všimněte si, kolik postav vystřídali někteří představitelé rolí v klipu a kolik reklam na holící strojky by mohl Honza Žampa dělat přímo při natáčení.

Elita volala od loňského jara po svém vlastním videu, a nejen herecká parta, která mezi českou elitu patří, dodala videoklipu šťávu. Eddie Stoilow a Xindl X jsou navíc opravdovou elitou mezi rozumně smýšlejícími hudebními posluchači.

Napsal(a):

1 komentář

  • Odkaz Komentáře Martin čtvrtek, 23 únor 2012 09:49 napsal(a) Martin

    Docela dobra kamera, ale zbytek je strasnej bullshit. Hodne podprumerny klip :/

Zanechat komentář