Goodfellas vystoupili ve slavném londýnském The Water Rats Doporučený

Kapela Goodfellas má za sebou velice zajímavé léto. Letos absolvovali nejen české festivaly, ale i festivaly v Rakousku a Německu. miniturné odehráli také ve Velké Británii.

Goodfellas Goodfellas Foto: Tereza Havlínková

<Před pár dny se z Britských ostrovů vrátila akustická rokenrolová kapela Goodfellas, která před tamním publikem absolvovala miniturné. Během tohoto čtyřdenního koncertování hudebníci navštívili festivalové prostředí, zahráli v klubu i ve slavném londýnském lokálu. V klubu Craufurd Arms ve městě Milton Keynes se dočkali příjemně zaplněného sálu a stejně tomu tak bylo i ve slavném londýnském The Water Rats, kde začínali Bob Dylan nebo Oasis. V ne příliš vzdálené minulosti v tomto klubu vystupovali například Maroon 5 nebo Katy Perry.

„Je pro nás neskutečným povzbuzením, že se anglické publikum výborně bavilo a hudebně vůči nám bylo úplně otevřené. Sál jsme roztančili stejně jako v Česku, Rakousku nebo kdekoliv jinde. Ani jazyková bariéra nebyla. Je pravda, že na angličtině jsme vždy hodně pracovali, ale stejně to pro nás byla zkouška ohněm. Měli jsme ještě o něco větší respekt než při nahrávání v Americe.“členové Goodfellas

Díky vystoupení v Londýně se kapela vrací s několika novými koncertními termíny, které jsou v plánu již na letošní podzim. Členové kapely jsou z tohoto úspěchu nadšení a prozradili, že prvně měli strach z předsudků vůči „východní“ kapele, ale toto tvrzení prý mohou všem českým kapelám bez starosti vymluvit. Nicméně Goodfellas dodali, že suverenita a přesvědčivost tamních začínajících kapel je o mnoho výš než u většiny našich hudebníků.

 

Napsal(a):

1 komentář

  • Odkaz Komentáře Hjerln úterý, 28 červen 2022 03:42 napsal(a) Hjerln

    order imitrex 25mg without prescription - order sumatriptan for sale oral sumatriptan 50mg

Zanechat komentář