Insomnium zrušili část turné. V Čechách se nezastaví

Finská melodic death metalová skupina Insomnium pro nás má bohužel špatnou zprávu: celé východoevropské turné bylo zrušeno. Kapela se měla v říjnu zastavit i v Praze a v Trenčíně. Zklamaní fanoušci však mohou své zakoupené lístky vrátit.

Insomnium ruší turné Insomnium ruší turné Zdroj: Insomnium.net

Zpráva, kterou nedávno vydala skandinávská skupina Insomnium, jistě nepotěší žádného z jejích fanoušků. Tím méně ty z nich, kteří se těšili na podzimní turné této melodic death metalové bandy.

Kapela totiž z osobních důvodů zrušila celé turné po východní Evropě, a to včetně pražské a trenčínské zastávky. „Minulé týdny jsem strávil v nemocnici se svou rodinou. Ohledně toho mám nějaké dobré zprávy, není ale ještě jasné, kolik času tam budu muset ještě zůstat v nadcházejících měsících. Takže nemůžu pochopitelně jezdit na žádná dlouhá turné až do konce roku," říká zpěvák a baskytarista kapely Niilo Sevänen.

Kapela však nadále doufá, že se co nejdříve dají všechny problémy do pořádku a turné bude moci být přesunuto na pozdější termín. Pokud jste si však již zakoupili lístek na některý ze zrušených koncertů, můžete jej vrátit za nákupní cenu v místě vašeho nákupu. Peníze za e-tickety se automaticky vrací na účet.

Nezbývá tak, než doufat, že se Insomnium se všemi problémy ve zdraví poperou a brzy se vrátí na koncertní pódia. Držme jim proto palce!

Napsal(a):

Zanechat komentář