čtvrtek, 10 září 2015 17:00

Insomnium zrušili část turné. V Čechách se nezastaví

Napsal(a)
Insomnium ruší turné Insomnium ruší turné Zdroj: Insomnium.net

Finská melodic death metalová skupina Insomnium pro nás má bohužel špatnou zprávu: celé východoevropské turné bylo zrušeno. Kapela se měla v říjnu zastavit i v Praze a v Trenčíně. Zklamaní fanoušci však mohou své zakoupené lístky vrátit.

Zpráva, kterou nedávno vydala skandinávská skupina Insomnium, jistě nepotěší žádného z jejích fanoušků. Tím méně ty z nich, kteří se těšili na podzimní turné této melodic death metalové bandy.

Kapela totiž z osobních důvodů zrušila celé turné po východní Evropě, a to včetně pražské a trenčínské zastávky. „Minulé týdny jsem strávil v nemocnici se svou rodinou. Ohledně toho mám nějaké dobré zprávy, není ale ještě jasné, kolik času tam budu muset ještě zůstat v nadcházejících měsících. Takže nemůžu pochopitelně jezdit na žádná dlouhá turné až do konce roku," říká zpěvák a baskytarista kapely Niilo Sevänen.

Kapela však nadále doufá, že se co nejdříve dají všechny problémy do pořádku a turné bude moci být přesunuto na pozdější termín. Pokud jste si však již zakoupili lístek na některý ze zrušených koncertů, můžete jej vrátit za nákupní cenu v místě vašeho nákupu. Peníze za e-tickety se automaticky vrací na účet.

Nezbývá tak, než doufat, že se Insomnium se všemi problémy ve zdraví poperou a brzy se vrátí na koncertní pódia. Držme jim proto palce!

Další články

 • Odložený koncert Ozzyho a Judas Priest má nový termín Odložený koncert Ozzyho a Judas Priest má nový termín

  Ozzy Osbourne se potýká s kupou zdravotních potíží, jež ho nutí měnit plán zastávek probíhajícího rozlučkového turné. Mezi odložené termíny patří i pražský koncert v O2 areně, původně naplánovaný na 29. února. Ozzy společně s dalšími veterány - Judas Priest - vystoupí 13. listopadu příštího roku.

 • Bohemian Metal Rhapsody představuje na debutovém DVD spoustu nových tváří Bohemian Metal Rhapsody představuje na debutovém DVD spoustu nových tváří

  Projekt Bohemian Metal Rhapsody je duševním dítětem bubeníka Citronu Radima Pařízka a má za sebou poměrně složitou genezi. Jeho prvním oficiálním produktem je DVD se záznamem vystoupení na festivalu Ostrava v plamenech v roce 2018. Zde se poprvé představili v nejnovější sestavě.

 • Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté

  Také tento srpen se u jezera ve středočeské Sadské sešli příznivci rockové a metalové hudby na festivalu Rock of Sadská. Jednalo se již o šestý ročník a tak se pořadatelům podařilo vychytat většinu much. A jelikož se návštěvníků sjíždí každým rokem víc a víc, mohli si dovolit i více kapel ze zahraničí. Připomeňte si v naší exkluzivní reportáži jak to letos probíhalo.

 • Do Brna dorazí supergroup složená ze členů Guns N' Roses, Mr. Big, Dream Theater nebo Black Country Communion Do Brna dorazí supergroup složená ze členů Guns N' Roses, Mr. Big, Dream Theater nebo Black Country Communion

  Progresivně rocková superskupina Sons Of Apollo, jejímiž členy jsou Mike Portnoy a Derek Sherinian (Dream Theater), Ron „Bumblefoot" Thal (ex-Guns N' Roses), basák Billy Sheehan (Mr. Big, The Winery Dogs) a zpěvák Jeff Scott Soto (Malmsteen, Jorney, Wet, Talisman), bude mít v Brně koncertní premiéru.

Další podobné články