Janesession potěšili fanoušky novým videoklipem

Slovenská metalová kapela před pár dny zveřejnila svůj nový videoklip k písni Moje mesto z kompilace High Five.

Jane Razor z Janesession Jane Razor z Janesession Zdroj: bountyrockcafe.cz

Bratislavský nářez Janesession je jednou z nejvýraznějších metalových kapel na slovenské scéně. Mají za sebou více než desetileté působení. Nyní hrají v sestavě Jane Razor, Marc B.K., Tommy Screw a kytarista Big D., který kapelu doplnil poměrně nedávno. Z jejich projevu, a to zejména na koncertech, sálá energie, kytarové riffy nepostrádají dravost stejně jako zpěvaččin nakřápnutý hlas.

 

Čtěte také: Gamma Ray a Rhapsody of Fire zabodovali v Retro Music Hall

 

„Klip jsme natáčeli v klubu British rock stars a samozřejmě přímo v ulicích Bratislavy,“ říká bubeník Janesession Marc B. K. a dodává: „Skladba Moje mesto se objevila na několika kompilacích a klip bude v nejbližší době k vidění v různých televizích.“ Na videu, v němž září zejména frontmanka Jane Razor, se podíleli Brian Blan, Michal Kotora a Adam Chalány. Aktuálně je k vidění na Youtube nebo Bandzone profilu kapely.

 

 

Album High Five je vůbec prvním, v němž uplatnili slovenské texty, a v tomto trendu hodlají hudebníci pokračovat. „Nové album bude opět ve slovenštině. Předběžný název je Cirkus dekadencie. Ze strany fanoušků je zájem i o anglickou verzi, ale zatím nejsme dohodnuti se žádným vydavatelem, který by se o ni postaral,“ řekl Marc B. K.  

Muzikanti mají za sebou několik nahrávek, na kterých se podílely i takové legendy, jako je Aleš Brichta, Marián Greksa či Peter Uherčík. Na koncertech již účinkovali společně s Pretty Maids, Pink Cream 69, Judas Priest, Adamem Bombem, Nashville Pussy, Ericem Martinem (Mr. Big), Mikem Trampem (White Lion), Oliver/Dawson Saxon a Bobem Waynem.

Napsal(a):

Zanechat komentář